Землевпорядники області завершили формування реєстру усіх правовстановлюючих документів на земельні ділянки

Поділитися

У Тернопільській області органи земельних ресурсів завершили роботи пов’язані з перетворенням та векторизацією графічної частини документації із землеустрою. Так, на сьогодні оцифровано планово-картографічні матеріали з проектів формування територій та встановлення меж сільських, селищних, міських рад, населених пунктів та картограм агровиробничих груп ґрунтів. Роботи щодо трансформації і прив’язки картографічних матеріалів, а також формування геопросторових об’єктів та масиву атрибутивних даних забезпечило державне підприємство “Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

Крім того, Тернопільська регіональна філія ДП “Центр Державного земельного кадастру” завершила роботи зі сканування та верифікації державних актів різних форм та видів. В електронному вигляді сформовано реєстр усіх правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

– Тільки завдяки налагодженій співпраці землевпорядної служби області та чіткій організації роботи вдалося забезпечити виконання цих вкрай важливих завдань, – зазначив начальник Головного управління Держземагентства у області Роман Папіровський.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Головного управління Держземагентства у Тернопільській області

Тернопіль: наслідки роботи комунальників без коментарів

В Івачеві затримано браконьєрів