111

У Тернопільській області органи земельних ресурсів завершили роботи пов’язані з перетворенням та векторизацією графічної частини документації із землеустрою. Так, на сьогодні оцифровано планово-картографічні матеріали з проектів формування територій та встановлення меж сільських, селищних, міських рад, населених пунктів та картограм агровиробничих груп ґрунтів. Роботи щодо трансформації і прив’язки картографічних матеріалів, а також формування геопросторових об’єктів та масиву атрибутивних даних забезпечило державне підприємство “Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

Крім того, Тернопільська регіональна філія ДП “Центр Державного земельного кадастру” завершила роботи зі сканування та верифікації державних актів різних форм та видів. В електронному вигляді сформовано реєстр усіх правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

– Тільки завдяки налагодженій співпраці землевпорядної служби області та чіткій організації роботи вдалося забезпечити виконання цих вкрай важливих завдань, – зазначив начальник Головного управління Держземагентства у області Роман Папіровський.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Головного управління Держземагентства у Тернопільській області

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хто це сказав що в Тернопільській області вже завершені роботи з землевпорядкуванням?? Прізвище того чоловіка – на сайт. Те, що начальнички нетямущі – загальновідомо. Он, в Скалі на протязі цього року я три рази писав заяву до СЕСІЇ про виділення мені земельної ділянки під індивідуальне будівництво. Так мало того, що жодна сесія не розглядала нікотру мою заяву, на моє законне запитання до землевпорядника – чому?? Знаєте що вона відповіла?? Що в ЗУ № 3110 (то є ЗУ “Про оренду землі”) нема того пункту. Вона навіть не “соображає” що ще є Земельний кодекс України, що є ще інші законодавчі акти. Тупе як валянок, вже 25 літ – на посаді, межі селища (не кажу вже за ОТГ) не всановлено. Карти такої, щоб були всі вулиці – нема. Про що мова. Частина селища – поза межами селища. А пан Мирончук під час тої реорганізації, укрупнення – раз – і вона вже старший розпорядник, більша получка і всяких привілеїв. Депутати – мовчать, неграмотні (є нажаль ), зробив розсадник корупції, от тобі й ОТГ. Файно землю наділяють, з поглядом на майбутню продажу. Де ті антикорупційщики, вже пора братися за роботу, нащо вам такі високі оклади державою дані ?? Щось трошки відробляйте для держави Україна. Чи Ви вже на Їзраїль і США поглипаєте. Тут хто буде??? За що воюють пацани?? За що гинуть??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.