Чи врятує Тягнибок Фіалку?

Поділитися

Тернопільська обласна організація ВГО “УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА”

46001, м. Тернопіль, вул. Кардинала Й. Сліпого, буд. З, телефон : (0352) 52-48-11

Голові ВО «Свобода»

Народному депутатові України

Тягнибоку О. Я.

Шановний пане Олеже!

Громадські організації національно – демократичного спрямування Тернопільщини, що підтримували ВО «Свобода» на парламентських виборах, з вірою та ентузіазмом сприйняли перші кроки депутатської фракції, яку Ви очолюєте.

Це вселяє надію та впевненість у тому, що панівний владний режим зі своєю антинародною, антиукраїнською політикою приречений і незабаром піде в небуття. Однак, діяти потрібно завжди і всюди, утверджуючи українські цінності, бо Ідея і Чин є категорії постійні та нероздільні.

На нашу думку яскравим прикладом такої діяльності є реальна боротьба кандидата в народні депутати України Василя Фіялки по північному округу нашої області проти комсомольсько – олігархічних «десантників» з Луганщини.

Об’єктивно його кампанія спрямована проти В. Климента фактично достатньо серйозно посприяла перемозі кандидата від ВО «Свобода» перспективному М. Головку. Так сталося і ми це вітаємо.

Проте, колишні комуністичні та комсомольські функціонери не в силі змиритись з поразкою та застосовують різноманітні методи, в тому числі й судові позови, щоб помститись Василеві Фіялці за таке «приниження».

Адже вони звикли до того, що гроші у поєднанні з адмінресурсом зроблять все, що їм заманеться.

Маскуючись під добропорядних громадян, вони фальшивлять, лицемірно вдаючи образу за те, коли нагадують їм про їхнє минуле. Чинять тиск на судові інстанції, вимагаючи від Василя Фіялки виплати значних фінансових компенсацій за так звану моральну шкоду!

Як це назвати ? Нахабство ! Хамство ! Вседозволеність ! Сваволя ! Звертаємось до Вас за допомогою, просимо втрутитись і не допустити, щоб зло перемогло. Це реальна нагода розпочати люстрацію.

Обіцяємо загальну підтримку громадськості області!

Голова УНР  В . Турецький

З різдвяної шопки у Тернополі викрали ягнятко Ісуса Христа

Комунальники змушують громадян переплачувати за тепло: тернополяни переплатили 30 мільйонів гривень!