Тернопільська обласна організація ВГО “УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА”

46001, м. Тернопіль, вул. Кардинала Й. Сліпого, буд. З, телефон : (0352) 52-48-11

Голові ВО «Свобода»

Народному депутатові України

Тягнибоку О. Я.

Шановний пане Олеже!

Громадські організації національно – демократичного спрямування Тернопільщини, що підтримували ВО «Свобода» на парламентських виборах, з вірою та ентузіазмом сприйняли перші кроки депутатської фракції, яку Ви очолюєте.

Це вселяє надію та впевненість у тому, що панівний владний режим зі своєю антинародною, антиукраїнською політикою приречений і незабаром піде в небуття. Однак, діяти потрібно завжди і всюди, утверджуючи українські цінності, бо Ідея і Чин є категорії постійні та нероздільні.

На нашу думку яскравим прикладом такої діяльності є реальна боротьба кандидата в народні депутати України Василя Фіялки по північному округу нашої області проти комсомольсько – олігархічних «десантників» з Луганщини.

Об’єктивно його кампанія спрямована проти В. Климента фактично достатньо серйозно посприяла перемозі кандидата від ВО «Свобода» перспективному М. Головку. Так сталося і ми це вітаємо.

Проте, колишні комуністичні та комсомольські функціонери не в силі змиритись з поразкою та застосовують різноманітні методи, в тому числі й судові позови, щоб помститись Василеві Фіялці за таке «приниження».

Адже вони звикли до того, що гроші у поєднанні з адмінресурсом зроблять все, що їм заманеться.

Маскуючись під добропорядних громадян, вони фальшивлять, лицемірно вдаючи образу за те, коли нагадують їм про їхнє минуле. Чинять тиск на судові інстанції, вимагаючи від Василя Фіялки виплати значних фінансових компенсацій за так звану моральну шкоду!

Як це назвати ? Нахабство ! Хамство ! Вседозволеність ! Сваволя ! Звертаємось до Вас за допомогою, просимо втрутитись і не допустити, щоб зло перемогло. Це реальна нагода розпочати люстрацію.

Обіцяємо загальну підтримку громадськості області!

Голова УНР  В . Турецький

5 comments

 1. ОПА

  Жодної з перлічених організації ніколи не чув,,,
  Васю то тобі патріот МУЦ підсказав, чи сам придумав, а може наснилось???

  Голова всеукраїнської організації захисту тушканчиків від аварії на ЧАЕС,
  ФІЯЛКА В.В.

 2. спостерігач

  самі свободівці признаються, що фіялка зробив головка депутатом, то чого тепер морозяться? бояться, що клименко скаже бабло вернути за те що давили ломаковича.?

 3. Ігор

  фіялка-Муцівський прихвостень,”мочив”не лише Вову Луганського,але й Головка.Думав що безпредєл зійде з рук,Орко прикриє.А Оркові хоча б себе спасти.Вася,думать треба було раніше,а тепер платити прийдеться-є закони Украіни.І при чім тут пан Тягнибок?

 4. Кременець

  Хахаха!Фіялка просить захисту у Тягнибока. Забув як у вересні муцівці клеіли листівки і проти Клименка і проти Головка.Мета була одна-Орко депутат і “Свобода”ім заважала.

 5. тарас

  Програма захисту українців ВО,,Свобода” – міф чи реальність.Скоро побачимо.Не вірю, щоб свободівці захистили людину безкорисно.Фіялка бабла не має,а тому Свободі він, думаю, не цікавий.Хоч зробив велику справу, що не допустив червоної зарази до розграбування області ще й посприяв (безкорисно) Свободівцю Головку перемогти на окрузі.На захист Фіялки треба піднімати громадськість і продовжити тиск на комсомольсько- партійний осередок, що засів в стінах ОДА. А від ВОСвободи допомоги не дочекатись – в них інші інтереси.

Напишіть відгук