Валентин Хоптян взяв участь у Різдвяній літургії у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі

У день Різдва Христового, 7 січня, голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян відвідав Свято-Успенський Святогорський Зимненський жіночий монастир в с.Зимне Волинської області, де разом із Президентом України Віктором Януковичем взяв участь у Різдвяній літургії. Для чого перся у таку даль за кошт платників податків горе-губернатор – офіційно не пояснюють. Не офіційно – показати, що є ще такий Хоптян на Тернопіллі. Нехай Янукович знає.

Після завершення Богослужіння Валентин Хоптян оглянув святині монастиря, приколюється прес-служба зі свого шефа, якого камери УТ-1 показали на літургії “ледве теплим”.

2 comments

 1. Вижовецький

  Заступник прокурора Волинської області – Невірець Валерій Петрович є кримінальний злочинець, зі стажем який, використовуючи своє службове становище, ще у 2005р. скасував постанову начальника відділу тієї ж прокуратури – Горщарука П.П., про порушення, кримінальної справи за ст.ст. 162 ч.2, 368 ч.2 КК України, по факту порушення недоторканості житла та одержання хабара у сумі 500 американських доларів інспектором ВДАІ Ковельського МРВ УМВС України у Волинській області – Фірдалевським B.A. Цю постанову 29 грудня 2005 року, у справі №9с-148/2005 скасовано 29.12.2005р. та 28.02.2006р. залишено в силі Волинським Апеляційним судом у справі №11а-122 2006р.
  В ухвалі Апеляційного суду Волинської області, зазначено: Висновок заступника прокурора Волинської області про законність з боку Фірдалевського В.А. несанкціонованого і без письмової згоди на це власників, вторгнення на територію домоволодіння Вижовця B.C. і Вижовець О.А. не ґрунтується на достатніх для такого висновку матеріалах.
  Незважаючи, що справу направлено на дослідування Прокурору Волинської області, досі винного не покарано, про результати потерпілих не повідомлено.
  Є свідки, які стверджують, що за “приховування” цієї справи та залишення Фірдалевського В.А. на посаді інспектором ВДАІ Ковельського МРВ УМВС України, останній заніс Невірцю В.П. хабаря у сумі 10000 (десять тисяч) американських доларів.
  Про це відомо і новоспеченому прокурору Параці А.А., проте Невірець так і залишився у його заступниках. Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти

Напишіть відгук