Як у Борщеві, під час виборів, ганьбились священники агітуючи за псевдоопозиціонера (відео)

Поділитися

25 жовтня 2012р.в за сприянням мецената, кандидата у народні депутати України Володимира Бедриківського на ратуші біля храму м. Борщеві було встановлено та освячено меморіальну дошку Андрею Шептицькому. Зазначив на своєму сайті один з місцевих священників. Про те, як церковні “діячі” пхали провладного генерала Бедриківського, який розповідав, що він від опозиції,  знає кожний мешканець південних районів Тернопільщини. Як стало відомо “Про все”, після виборів пан генерал намагається працевлаштуватися в Міністерстві внутрішніх справ… Напевно, його опозиція “пропихає шпійоном”…

Інше питання, чому мовчать священнослужителі, які піарили генерала, розхвалювали на кожному кроці? Чи не повинні вони вибачитися перед своєю паствою за оману?

На сайті о.Івана Павлюка йдеться: 12 год дня. Біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці зібралися люди та священники Борщівського деканату на урочисте відкриття та овячення пам’ятної меморіальної дошки видатному українському церковному та громадському діячеві Метрополиту Андрею Шептицькому. Також були присутні – місцевий священник Української Православної церкви о. Іван Яворський та Генеральний Вікарій Бучацької Єпархії о. Володимир Заболотний.
До присутніх звернувся голова “Просвіти” п. Петро Довгошия, який розповів про перебування Шептицького в Борщеві та районі.
Право на відкриття меморіальної дошки надається кандидату у народні депутати до Верховної ради України Бедриківському Володимиру, о. Богдану та Генеральному Вікарію Бучацької Єпархії о. Володимиру. Спадає біле полотнище і на стіні ратуші видніє гранітна меморіальна дошка із зображенням ще молодого А. Шептицького, його Герб та надпис що в ті далекі часи, ще у березні 1899р. в м. Борщові перебував А. Шептицький, який молився в храмі, відвідав читальню «Просвіти» та громадського діяча Борщівського повіту адвоката Михайла Дорундяка, ім’я якого носить одна із вулиць м. Борщева.
За упокій Метрополита Андрея молилися Панахиду.
Виступаючі багато розказували про життя та громадську діяльність Метрополита УГКЦ А. Шептицького. Присутні з цікавістю слухали розповіді про відвідини Метрополитом нашого краю.
Мер міста Іван Башняк відмітив, що серед визначних синів і дочок нашого народу А. Шептицький є його духовним провідником. Тому він пообіцяв що біля цієї дошки кожним класом буде проводитися урок духовності, щоб діти знали і пам’ятали наше минуле.
Від себе скажу, що було б дуже добре якби так було. Бо вже тут сьогодні в присутніх серце щемило і на очах сльози радості, бо кожному було приємно чути духовні пісні у виконанні молодих борщівчан.
А Володимиру Бедриківському щира подяка від людей, бо розуміє він духовну потребу народу і зробив все для того, щоб ця памятна меморіальна дошка нагадувала кожному про великого сина українського народу – Метрополита А. Шептицького.

Що тут коментувати? Кому служать отці?

Проект обласного бюджету-2013 обговорюватиметься на засіданнях постійних комісій

Вечір співаної поезії (відеоспогад)