Ялинкова кампанія-2013 – на завершенні

Поділитися

Тернопільщина вступила у новий 2013 рік. Перший місяць зими видався не зовсім легким для тернополян і мешканців Тернопільської області. Складні погодні умови у грудні практично паралізували нашу область. Сніговий покрив подекуди сягав 2-3, а то й 4 метрів.

Нелегко останнього місяця 2012 року було й працівникам лісової галузі Тернопілля, адже аби дістатися до виробничих об’єктів, лісових ділянок, розсадників із новорічними ялинками доводилося кидати всі сили й усю наявну техніку. Потрібно віддати належне лісівникам, адже вони допомагали боротися зі сніговою стихією й іншим службам.

Ялинкова кампанія-2013 – на завершенні. Снігова негода дещо погіршила її результати. «Торік ми реалізували 14881 новорічне дерево. Цьогоріч сподівалися на більше, продовжує розмову головний спеціаліст відділу мисливського господарства, контролю і захисту лісу Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Абрамчук, – але через те, що дороги в області були заблоковані сніговими заметами, багато замовників відмовилися їхати в нашу область і завантажувалися новорічними деревами в сусідніх областях, де ситуація на дорогах була значно ліпшою».

Мешканці східних та південних регіонів України полюбляють ставити у своїх оселях сосни

Якщо ж говорити мовою цифр, то за цьогорічну ялинкову кампанію по Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства реалізовано 12,5 тисяч новорічних дерев.

Найкраще спрацювали бережанські лісівники, реалізувавши 3798 ялин та сосен. Саме велика популярність у південних та східних регіонах сосни зіграла бережанцям на руку, адже найбільше цього виду хвойного дерева попрямувало саме в ці регіони.

Така ж ситуація і в Кременецькому лісгоспі. Кременецькі лісівники реалізували 3071 новорічних дерев. Сосну тут також розкуповували на ура.

ДП «Тернопільське лісове господарство» реалізувало 3133 ялин. Бучацьке лісове господарство – 1547 ялин.

Сума реалізації новорічних ялин всіма державними підприємствами, підпорядкованими Тернопільському облуправлінню лісового та мисливського господарства, становить майже 600 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на відновлення державного лісового фонду Тернопільщини.

Прес-служба Тернопільського облуправління ЛМГ

Визначні місця Тернопілля відвідали податківці Криму

Як у Тернополі економлять на українських Карпатах