Чи передбачена відповідальність за несвоєчасну сплату авансового внеску з єдиного податку фізичною особою (підприємцем)  – платником єдиного податку у 2012 році?

Відповідає головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Павло Копча:

 

Так, передбачено. Згідно з пунктом 122.1 статті 122 Податкового кодексу України, несплата (неперерахування) приватним підприємцем – „спрощенцем” авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної таким платником.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об’єднаної ДПІ

Напишіть відгук