Покинути злодійське ремесло виявилося важко

Поділитися

Протягом вечора 39-річний житель Гусятинського району встиг “погосподарювати” на двох обійстях в селі Лозівка Теребовлянського району. В одному випадку з літньої кухні поцупив продукти та спиртне, в іншому – хотів винести одяг, та забрати його встиг, адже заснув на місці злочину. Горе-злодія затримали працівники міліції.
Відсидівши 14 років життя за ґратами, покинути злодійське ремесло 39-річному жителю Гусятинського району ніяк не вдається. Побувавши п’ять разів у місцях позбавлення волі, переважно за майнові злочини та хуліганство, востаннє звільнився у 2009 році. Повернувся до батьківської домівки. Та розпочати життя, як-то кажуть, з нової сторінки, не зміг. Зжитися під одним дахом із запальним чоловіком родичам виявилося важко. Після чергового конфлікту, мати вигнала сина з дому. У пошуках «кращого» життя той подався до сусіднього Теребовлянського району. Так і потрапив до Лозівки. Якось, дочекавшись коли стемніє, зайшов до одного із господарств. Поки власники були в хаті, він нишпорив у літній кухні. Взяв звідти продукти харчування та декілька пляшок спиртного. Затарившись, вирішив поживитися ще й у сусідському господарстві. Побачивши, що нікого немає вдома, зняв віконну шибу та заліз до середини будинку. Там його вибір впав на одяг. Попакувавши у сумку спортивні костюми, штани та інші речі, вирішив перекусити. Посмакувавши краденими продуктами та запивши їх міцним напоєм, незчувся, як заснув. Непроханого гостя виявив господар оселі та викликав працівників міліції.
На даний час мешканець Гусятинщини арештований. Відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Працівники міліції також перевіряють його щодо причетності до скоєння інших аналогічних злочинів.

У День Соборності у Тернополі, біля погруддя Стецька, не розминулись дві круті іномарки

Отримання реєстрації уТернополі: просто і швидко