Презентація Благодійної ініціативи «Героїка»

Поділитися

28 січня, о 12.00 в приміщенні Фундації «Справа Патріарха Йосипа Сліпого» відбудеться презентація Благодійної ініціативи «Героїка»

29 січня, в 95-у річницю бою під Крутами, на Микулинецькому цвинтарі м.Тернополя відбудеться відкриття меморіальної таблиці воякам Армії УНР – дванадцятьом військовим, державним службовцям та медичним працівникам, які померли та були поховані на цьому цвинтарі в період з 1919 по 1921 рік.

Напередодні, 28 січня, активісти «Героїки» розкажуть представникам ЗМІ про ідею та виникнення благодійної ініціативи, проекти, які реалізовані в Україні та на Тернопільщині, а також про плани та особливості досліджень даної тематики.

В прес-конференції візьмуть участь:

Павло Подобєд – ініціатор та організатор БІ «Героїка»

Володимир Бірчак – директор Тернопільського музею політв’язнів та репресованих
Контактна особа: Святослав Липовецький (097-548-34-08)

Прес-конференція відбудеться 28 січня о 12.00 в приміщенні Фундації «Справа Патріарха Йосипа Сліпого» (вул. Листопадова,7).

 

Благодійна ініціатива “Героїка” виникла у 2010 році. Її головна мета – це популяризація історії Перших (1917-1920-ті) та Других (1939-1950-ті) Визвольних Змагань. Долучитися до цієї ініціативи може кожен, хто готовий витрачати власний час та сили на поширення правди про історію боротьби за державну незалежність України.

http://geroika.org.ua/

Якщо у вас зв’язку досі нема в “Київстарі” – перевантажте телефон

Шановні платники податків!