111

Завтра у Тернопільському прес-клубі троє нардепів від ВО “Свобода” – Олексій Кайда, Михайло Головко та Олег Сиротюк, які представляють Тернопілля у Верховній Раді, проведуть спільну прес-конференцію. Тема зустрічі з пресою – Підсумки першої сесії Верховної Ради України VII скликання.

Інтернет-газета “Про все” цікаві думки і питання наших читачів щодо діяльності вищезазначених нардепів. Отож, залишити свої питання можна у коментарях до цієї замітки або присилати на електронну пошту редакції provse87@mail.ru

4 comments

 1. виборець

  Що вони зробили для Тернополян, КОНКРЕТНО!???

 2. ОПА

  Шановні депутати, чому ви не звертаєте увагу на бездіяльяність та корупційність вашого однопартійця (Надала),,, чи ви звертаєте увагу тільки на те, що до рук липне???

 3. ВІТАЛІЙ

  1.коли вже в них закінчаться різдв”яні св”ята,і коли вони приступлять до роботи?2.якщо є графік запланованих робіт як депутата ВР, і їх терміни виконання + опублікувати ці плани на оф.сторіці.3. коли буде проведена “чистка” у рядах “СВОБОДА”, позорне звільнення тих МАНКУРТІВ які прикриваються націоналістичною ідеологією славетного ВО “СВОБОДА” а самі роблять лихо для Українського народу!?!?!?!? 4.чи будуть намагатися аби на теренах Тернопілля панувала НЕЗАЛЕЖНІСТЬ і ПАТРІОТИЗМ аби влада і бажання НАРОДУ були понад усе??? дякую….

 4. Іван

  Наївний Ви пане *виборець*.Що можуть для нас зробити галасливи свободівці,які в житті ні дерева не посадили,ні хатинки не побудували,ні копійки чесно не заробили.Рвати горлянку це одне.а от конкретно щось для тернополян вирішити-зась.(Хіба для себе.як Головко в наймах у Гута-сторожем.Прикриває мандатом ,який дали йому земляки, махінації олігарха).

Напишіть відгук