Тернопіль розширює інформаційний простір

Поділитися

26-27 cічня 2013 року втретє в Тернополі відбудеться зустріч у вигляді баркемпу. Подія під назвою TwiTerEvent 3 об’єднає близько 100 учасників з різних куточків України. Учасники матимуть змогу ознайомитися з унікальним досвідом доповідачів.  Мультимедійні презентації на тему: «Інфопростір твого міста» зацікавлять найвимогливіших слухачів. Участь у баркемпі  візьмуть як маститі денникарі та журналісти, так і новачки, котрі отримають унікальну  нагоду ознайомитися з кращими практиками нових медіа та здобути необхідний досвід.

Гості нашого міста також зможуть разом з тернополянами взяти у часть у першому в історії України “Хокею на озері” , спробувати свої сили в «Криївці», відвідати «Козапаті». На наступний день денникарі  спробують визначити кращого під час спуску на бобслей ній трасі. та ознайомитися з невідомим Тернополем. Детальна програма  та список доповідей буде оприлюднена напередодні  події (Сюрпризи гарантуємо!)
Захід організовує ТМГО«Тернопіль-Тираспіль» у співпраці із ТММГО «Файне місто» та ТМГО «Адаптаційнийчоловічий центр». TwiTerEvent №3 відбудеться за підтримки: Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної та міської ради, Арт-кафе «Коза», ВАТ «Опілля», кінотеатру «Перемога», ТРЦ «Подоляни», піцерії «Челентано», ТОВ “Драйд Фудз” – “ОбJerky”, @deciderter (спонсор кавабрейку), Ресурсного центру, КП ТЦДМІ ім. О.Довженка

Реєстрація на участь триває до 25.01.2013 за ланкою http://twiterevent.blogspot.com/p/blog-post.html

Шановні платники податків!

«Дежав’ю» Олександра Вільчинського