Друзі,і партнери! Те що ми так довго чекали, хтось не вірив, хтось сумнівався, хтось боявся… СТАЛОСЯ!!!

Едкеш стартує! Старт розбитий на три етапи
1. Перший етап. Старт виплат партнерам за структури. Стартане через 2 тижні. Якщо у ваші структурі є партнери, які вже поставили собі едкеш, то вам будуть іти такі виплати: за мастера в менші нозі 1$ щотижня, за про 0,5$ за афілейта 0,2$

2. Другий етап. Старт виплат за перегляд реклами партнерам. З 9 лютого ми будемо отримувати 80$ (ну в кого як вийде) за перегляд реклами

3. Етап. Фінальний. Старт роздачі та виплат усім кінцевим

інформація
Міша Холодзьон

Усі хто хоче заробляти 80$ на вхідних дзвінка і не тільки – звертайтеся поки не пізно. Реальний заробіток для телефонів на платформі Android, також є партнерські програми з ще більш приємним фінансовим підгрунтям )
http://vk.com/mc_andrea
• skype – Chovgan 1989
• тел. – 097 132 65 22

1 comment

 1. Andriy

  УВАГА!!! ПРОЧИТАЙ І ОЗНАЙОМСЯ З ЦИМ ЛОХОТРОНОМ!!!
  Про програму едкеш для перегляду реклами на смартфоні
  “Ця програма має доступ до наступного:
  Ваше місцезнаходження
  точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)
  Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.
  Ваші повідомлення
  отримувати текстові повідомлення (SMS)
  Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.
  Мережеві зв’язки
  повний доступ до мережі
  Дозволяє програмі створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Веб-переглядач та інші програми надають засоби надсилання даних в Інтернет, тому цей дозвіл не потрібен для надсилання даних в Інтернет.
  Телефонні дзвінки
  читати статус та ідентифікаційну інформацію телефону
  Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.
  набирати номери телефонів напряму
  Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.
  Пам’ять
  змінювати чи видаляти вміст носія USB
  Дозволяє програмі записувати на носій USB
  Соціальна інформація
  читати контакти
  Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.
  читати журнал викликів
  Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.
  Сховати
  Телефонні дзвінки
  змінювати стан телефону
  Дозволяє програмі контролювати телефонні функції пристрою. Програма з цим дозволом може без вашого відома переключатися між мережами, вмикати та вимикати радіо в телефоні тощо.
  Інструменти системи
  тестувати доступ до захищеної пам’яті
  Дозволяє програмі тестувати дозвіл для носія USB, який буде доступний на майбутніх пристроях.
  Інформація програм
  виконуватися під час запуску
  Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.”

  Дані взято з офіційного сайту: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.world.adkash&feature=more_from_developer&hl=uk
  Cкопіюйте цю ссилку, якщо її ще не видалили, і нажміть в меню “дозволи” побачите самі
  Висновок: програма для тотального контролю над особистим життям кожного з нас. А заробіток цих копійок лиш для прикриття. Думаю жодна тверезомисляча людина цієї “зарази” на свій смартфон не встановить коли уважно розбереться у вищеподаній інформації.
  P.S Ця “пошесть” до-речі почала стрімко поширюватись і в інших великих містах.

Напишіть відгук