Народний депутат України Анатолій Гриценко звернувся  до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з приводу необ’єктивних та упереджених дій судді Тернопільського міськрайонного суду Любомири Сливки щодо передвиборної агітації кандидата у народні депутати в 164-му виборчому окрузі Василя Фіялки під час минулорічних парламентських виборів.

Вже кілька місяців тривають суди за позовом заступника голови – керівника апарату Тернопільської облдержадміністрацїї Юрія Желіховського до кандидата у народні депутати в 164-му виборчому окрузі Василя Фіялки. У цих позовах чиновник обласного масштабу вимагає компенсацію за буцімто завдану йому моральну шкоду, яку він нібито одержав за розміщення нібито його портрета поряд із портретами Леніна та Сталіна.

До судового позову пан Желіховський жодних доказів свого морального страждання чи погіршення стану здоров’я не надав, а лише долучив копію службового посвідчення (явно з метою вчинення тиску на суд).

Кілька суддів вже відмовили чиновнику у задоволенні його примхи, і тепер той намагається з’ясовувати з ними стосунки через апеляційний суд. А от суддя Тернопільського міськрайонного суду Любомира Сливка твердо постановила стягнути з Василя Фіялки «розумну, виважену та справедливу» компенсацію за моральну шкоду, завдану заступнику «шановного» губернатора Тернопільщини.

Після того, як суддя Сливка проігнорувала усі доводи та звернення Василя Фіялки, а також вже ухвалене судове рішення про невинність Фіялки, він оскаржив її дії у Вищій кваліфікаційної комісії суддів України. Як стало відомо «Про все», цими днями цю скаргу підтримав народний депутат України, голова Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Цікаво, що народні депутати від ВО «Свобода», чия політична партія значною мірою мала б завдячувати активній передвиборчій агітації Василя Фіялки проти банкіра Володимира Клименка обранням у 164-му виборчому окрузі народним депутатом Михайла Головка, з приводу спроб адміністративної  розправи над Фіялкою обрали вичікувальну позицію.   А от столичний нардеп, відомий своєю принциповою позицією, вирішив не мовчати з приводу суддівського свавілля, яке коїться на Тернопіллі.

5 comments

 1. михайло

  Пора давно свавілля суддів припинити, тим більше на Тернопільщині. А Анатолій Гриценко людина, порядна принципова і не залишить будь-яку людину в біді. Жаль, що Свободівці свою програму захисту українців тільки на папері декларують. Це їм не личить. Недостатньо піаритись біля памятника Бандери. Kраще конкретними справами зайнятись, а не ШОУ показувати.

 2. ВІТАЛІЙ

  мав суд в цієї пані…. скажу що ЗОВСІМ не розглядала матеріли справи….ЗОВСІМ… приймала рішення “ковиряючись в носі”… ГАНЬБА….

 3. Спостерігач

  То пан Фіялка – наш!? Чи Орків “засланець”?
  Не можна говорити про судове рішення в очі його не бачивши!
  “Автор”, гроші не пахнуть!?

 4. тарас

  Коли пан Фіялка проявив себе як патріот в УРП, то одні Свободівці ще ,,пішки попід стіл ходили”, а інші були в партіях з теперішніми регіоналами. Чи Вам їх поіменно назвати?

 5. Олег

  Найбільше що потрібно тернополянам – це взяти під громадський контроль нинішню свободівську владу, поки вони остаточно не скурвились. А може вже й пізно.

Напишіть відгук