Якісь нібито експерти поїдуть до Польщі буцімто вчитись працевлаштовувати безробітних

Для вивчення  досвіду роботи польських інституцій, які займаються питаннями зайнятості молоді з 10 по 16 лютого 2013 року відбудеться поїздка групи українських експертів у Республіку Польща. Програма стажування передбачає ознайомлення з діяльністю Підкарпатського корпусу добровільної праці, Обласних та Районних центрів праці та громадських організацій, які працевлаштуванням молоді. Група експертів із працевлаштування, яка була сформована за результатами конкурсного відбору. До її складу увійшли представники трьох різних секторів: державного, громадського та сектору бізнесу. Серед них, зокрема, присутні спеціалісти Молодіжних центрів праці, громадських організацій та підприємці. В цілому, представлено 15 регіонів України: Тернопільську, Вінницьку, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Запорізьку, Житомирську, Луцьку, Київську, Донецьку, Херсонську, Полтавську, Волинську, Черкаську області та АР Крим. Сподіваємось, що така багатоманітність складу експертної групи не стане перешкодою для досягнення конструктивних рішень, а, навпаки, дозволить більш широко поглянути на проблеми працевлаштування молоді та виробити різні варіанти їхнього вирішення. Експерти також матимуть можливість ближче познайомитись з історією та культурою приймаючої сторони, відвідавши цікаві екскурсії у Жешові, Ланцуті та Кросно.

Метою проекту є вивчення досвіду Республіки Польща щодо ефективної політики працевлаштування молоді та впровадження його в діяльність організацій, які займаються працевлаштуванням молоді в Україні.

В проекті бере участь Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування»,  Тернопільський обласний молодіжний центр праці  та Підкарпатський корпус добровільної праці (Польща) реалізовують спільний міжнародний проект «ПОШУК НОВИХ МЕХАНІЗМІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ», який фінансується за рахунок Благодійного фонду імені Богдана Гаврилишина та Колегіуму Східної Європи.
 

Бажаємо експертам плідної праці, ефективної взаємодії та великих ідей,- завершується оптимістично прес-реліз.

Цікаво, що думають з цього приводу безробітні?

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Тернополі – «Хічкок»

Як начальник з Тернопільської міської ради рятував свій автобус в аварії (відео, фото)