Співучасник розбійного нападу на банк, який 8 років переховувався від правосуддя, не уник покарання

Поділитися

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальній справі про обвинувачення жителя Івано-Франківської області у вчиненні в складі організованої групи розбійного нападу на одне з відділень банку в Бучацькому районі.

Обставини справи:

Житель Івано-Франківщини, діючи із трьома спільниками, з використанням вогнепальної зброї вчинили розбійний напад на Бучацьке відділення банку. Застосовуючи насильство до працівників фінансової установи, злочинці заволоділи коштами в сумі 810 тисяч гривень.

За фактом розбійного нападу 26 жовтня 2004 року слідчим управлінням міліції порушено кримінальну справу. Проте, у зв’язку з розшуком одного із чотирьох учасників організованої групи-жителя Івано-Францівщини, кримінальну справу відносно втікача виділено в окреме провадження.

Вироком Бучацького районного суду від 5 липня 2005 року трьох учасників організованої групи визнано винними та засуджено до реального позбавлення волі.

Кримінальну справу, порушену за ч.4 ст. 187 КК України, відносно четвертого зловмисника скеровано до суду після встановлення його місця знаходження. Бучацький районний суд вже в поточному році засудив його до 3 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Додатково:

Правоохоронці встановили, що житель Івано-Франківщини переховувався від правосуддя в одному з населених пунктів  Харківської області.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Тернопільський культурист став спікером заблокованого парламенту

Громадська рада «Інтера» працюватиме і після зміни власників телеканалу