Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу Тернопільської митниці

Прокуратурою міста Тернополя завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання хабара начальником одного з відділів Тернопільської митниці Державної митної служби України.

Обставини справи:

Посадова особа митної служи одержала від менеджера одного з товариств кошти в сумі 350 євро, 2 000 гривень та 800 доларів США. Гроші посадовець зажадав за своє сприяння у безперешкодному та швидкому митному оформленні товару підприємства.

Прокуратурою міста Тернополя направлено до Тернопільського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно зазначеної посадової особи у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (одержання хабара), та угодою про визнання винуватості.

 

Додатково:

Тепер обвинуваченому, згідно з санкцією інкримінованого йому злочину, загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Петро

    Злапали одного “козла відбувайла” і показуху робите та там треба половину пересадити… добре наживаються без розбору має людина чині плати тай всьо…най прокуратура добре придивиться до тих “бідних голодних роботяг” де живуть, на чому їздять вони і вся родина вміють маскуватися. най мають, але не нагліють!!!!!

Напишіть відгук