Тернопільська “Наша Україна” та ще 13 парторганізацій виступили проти Віктора Ющенка

За період з 29 січня по 5 лютого 2013 року відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії «Наша Україна»: Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської, міської Київської та Севастопольської, та АР Крим. Головним лейтмотивом засідань стала вимога до Президії негайно скликати партійний з’їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, зробити кардинальні кадрові зміни в керівництві та відновити опозиційний курс «Нашої України». За Статутом «Нашої України» цієї кількості парторганізацій достатньо для прийняття Президією рішення про скликання З’їзду Партії.

Усі вищезгадані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи та відновлення повноцінної діяльності «Нашої України». Ради обласних організацій засуджують курс В.Ющенка і його оточення на розкол «Нашої України» та збереження лояльності до влади Януковича та Партії регіонів.

Зокрема, Київська міська організація «Нашої України» засудила нестатутні дії В.А. Ющенка щодо зриву засідання Політради Партії 26 січня 2013 року. «Проведення паралельного зібрання членів Політради в готелі «Київ» спрямоване на відтягування З’їзду «Нашої України», на якому буде дана оцінка результатів парламентських виборів – 2012 та накреслена нова стратегія Партії». Київські «нашоукраїнці» переконані, що треба зробити все, щоб партія Майдану не була технічною структурою для Партії регіонів, а саме цього, на думку партійців, прагнуть «провладні сили в партії на чолі з братами Ющенками».

Тернопільська обласна організація політичної партії «Наша Україна» висловила підтримку курсу на оновлення та очищення партії, який впроваджує Голова Політради Партії Сергій Бондарчук.

Київська обласна організація закликає лідерів партії відкинути особисті амбіції та зосередитися на пошуку компромісів. Організація запропонувала текст «Універсалу партійної єдності», згідно з яким З’їзд має відбутися до 23 березня, і всі кадрові рішення та питання курсу партії повинен вирішити З’їзд. Текст «Універсалу» надіслано В.Ющенку та С.Бондарчуку для підписання.

Попри різну тональність заяв, партійців з різних областей об’єднує одна думка – партії потрібні кардинальні зміни, а подальшу її долю мають вирішувати саме делегати З’їзду «Нашої України».

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Заява Ради Тернопільської обласної організації політичної партії «Наша Україна»

Тернопільську месію вигнали ж із його партії