Сьогодні мало відбутися друге засідання тернопільської територіально-виборчої комісії. Але, як і передбачалося, політичні сили не домовились. Експерти стверджують, що політтехнологи Віктора Януковича заборонили Валентину Хоптяну провести засідання. Мовляв, депутатів введуть, а далі відкриється “ящик пандори”: свободівці не втримають ситуації і відбудуться перевибори. Партія Тягнибока точно не займе першого місця. Відповідно, технічний кандидат від ВО “Свобода” не сприйматиметься як  серйозна загроза. З’являться шанси у Кличка і Яценюка. Бути быльш вагоми ы переконливими.

Наразі ж імітується бурхлива діяльність, яка нічим не підкріплена, окрім чергових пустих обіцянок. Не вірите? Послухайте нардепів Олега Сиротюка і Михайла Головка. Першим в аудіозаписі йде Олег Сиротюк, який кільканадцять років з Олексієм Кайдою вводив-вводив, але так і не ввів (((

Аудіо

2 comments

  1. ВІТАЛІЙ

    ПЕРЕВИБОРИ !!!!!!!!!!!!!!! єдине що може бути результативне….

  2. спостерігач

    якби ті свободівці так хотіли бачити своїх депутатів в облараді, то давно вже б привели їх в зал, посадили на місця депутатів і працювали б. Не треба слюні розводити, заводьте, садіть на місця голосуйте руками і все!

Напишіть відгук