У Заліщиках триває прийом громадян в кабінеті Барчука

Поділитися

Як повідомили “Про все”, мешканці південних районів Тернопільщини обурились свавіллям голови Заліщикої райдержадміністрації Олега Барчука. Люди вимагали в нього пояснень щодо знищення приймальні народного депутата Івана Стойка. Натомість керівник району просто втік з кабінету. Зараз там триває прийом громадян. Люди очікують на повернення переляканого чиновника.

Згідно статті 28 пункту5 Закону україни Про статус народного депутата України  народному депутату, обраному в одномандатному виборчому окрузі, на строк виконання його депутатських повноважень місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, в управлінні яких знаходиться відповідно державна власність чи комунальна власність територіальної громади на території відповідного виборчого округу, зобов’язані надати окреме технічно обладнане службове приміщення з розташуванням у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата з наступним відшкодуванням витрат в установлених межах і за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України.
Керівник органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, до якого письмово звернувся народний депутат щодо виділення йому службового приміщення, несе відповідальність за неналежне виконання цього Закону по створенню умов для здійснення повноважень народного депутата.

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як тернопільський УДАР “поки що” нікого не кидав. Скільки триватиме “поки що”?

Тернопільські прокурори дають “прикурки” всім