Відтепер українців судитимуть за вшанування пам’яті національних героїв

Поділитися

4 лютого відбулося друге судове засідання по справі встановлення бандерівського червоно-чорного прапора на адміністративному будинку Тернопільської обласної ради. Нагадаємо, що прапор над облрадою голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра підняв 29 січня 2013 року.

Варто зазначити, що попередній бандерівський стяг, який був встановлений влітку 2012 року,  допоки головою обласної ради був свободівець, ніхто не наважився зняти, навіть не зважаючи на судові рішення. Проте після того, як обласною радою став керувати перший заступник голови обласної ради, таке паплюження української історії стало можливим.

В ході  «судилища» Володимира Стаюру обвинувачували за статтею 173 КУпАП, тобто дрібне хуліганство: нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян. Проте в ході судового засідання неодноразово було доведено, що дій, які зазначені в статті обвинувачення, вчинено не було. Однак суд в все-таки звинуватив Стаюру В. І. в тому, що в момент встановлення червоно-чорного полотнища на адміністративному приміщені Тернопільської обласної ради могла бути перервана робота цієї установи та інших державних установ, які знаходяться в даному приміщені. Звинувачення ґрунтувалося на тому, що дії очільника Тернопільської «Свободи» могли викликати обурення громадян, оскільки  були вчиненні в громадському місці, в робочий час. Проте ніякими законодавчими актами України не передбачено того, що не можна встановлювати на адміністративних будинках поряд з державним інший прапор.

В постанові суду, зокрема, зазначено: «Також в момент вчинення правопорушення Стаюра В. І. бажав настання його негативних наслідків, оскільки, як вбачається із його пояснень, дані дії він вчинив на честь річниці бою під Крутами, так як вважає, що поряд з державним синьо-жовтим прапором повинен висіти і цей прапор».

Як бачимо, діюча злочинна система влади сьогодні засуджує українців за вшанування героїчних сторінок української історії. Напевне, в недалекому майбутньому судити будуть і за те, що на синьо-жовтий прапор вивішена «скорботна» чорна стрічка.

Посилаючись на неправомірні та непідтверджені  звинувачення, суд постановив визнати Стаюру Володимира Івановича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України, та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 119,00 грн. Варто зазначити, що на рішення суду обов’язково буде подана апеляція, повідомили “Про все” у прес-службі партії Олега Тягнибока.

Тернопільських net-розробників запрошують до Криму на роботу з окладом 2000 у.о.

Тернопільські нардепи-опозиціонери у Верховній Раді (фоторепортаж)