4 лютого відбулося друге судове засідання по справі встановлення бандерівського червоно-чорного прапора на адміністративному будинку Тернопільської обласної ради. Нагадаємо, що прапор над облрадою голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра підняв 29 січня 2013 року.

Варто зазначити, що попередній бандерівський стяг, який був встановлений влітку 2012 року,  допоки головою обласної ради був свободівець, ніхто не наважився зняти, навіть не зважаючи на судові рішення. Проте після того, як обласною радою став керувати перший заступник голови обласної ради, таке паплюження української історії стало можливим.

В ході  «судилища» Володимира Стаюру обвинувачували за статтею 173 КУпАП, тобто дрібне хуліганство: нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян. Проте в ході судового засідання неодноразово було доведено, що дій, які зазначені в статті обвинувачення, вчинено не було. Однак суд в все-таки звинуватив Стаюру В. І. в тому, що в момент встановлення червоно-чорного полотнища на адміністративному приміщені Тернопільської обласної ради могла бути перервана робота цієї установи та інших державних установ, які знаходяться в даному приміщені. Звинувачення ґрунтувалося на тому, що дії очільника Тернопільської «Свободи» могли викликати обурення громадян, оскільки  були вчиненні в громадському місці, в робочий час. Проте ніякими законодавчими актами України не передбачено того, що не можна встановлювати на адміністративних будинках поряд з державним інший прапор.

В постанові суду, зокрема, зазначено: «Також в момент вчинення правопорушення Стаюра В. І. бажав настання його негативних наслідків, оскільки, як вбачається із його пояснень, дані дії він вчинив на честь річниці бою під Крутами, так як вважає, що поряд з державним синьо-жовтим прапором повинен висіти і цей прапор».

Як бачимо, діюча злочинна система влади сьогодні засуджує українців за вшанування героїчних сторінок української історії. Напевне, в недалекому майбутньому судити будуть і за те, що на синьо-жовтий прапор вивішена «скорботна» чорна стрічка.

Посилаючись на неправомірні та непідтверджені  звинувачення, суд постановив визнати Стаюру Володимира Івановича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України, та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 119,00 грн. Варто зазначити, що на рішення суду обов’язково буде подана апеляція, повідомили “Про все” у прес-службі партії Олега Тягнибока.

8 comments

 1. Михайло Бойко

  Повний дебільний маразм суду. Жодних підстав для ознак ст.173 КУпАП !Ще одне підтвердження тотальної залежності судів від бандитської влади. Чому не було жодного суду над тими, що вивісив Рєгіонівські прапори на будівлях органів місцевого самоврядування на Сході України ? Кого судили за червоні комуняцькі шмати в Одесі ? Ганьба кишеньковим судам ! Слава Україні ! Слава Нації !

 2. Юрій

  Притягнути Стаюру В. до довічного увязнення,щоб неповадно було його “побратимам-свободівцям”,які розкрадають Батьківські Землі Тернопілля під червоно-чорним прапором….

 3. Патріот

  Не диво, що пана Стаюру в черговий раз «відмазали» від відповідальності. Якби таке правопорушення вчинив хтось з пересічних громадян, то його б засудили на пару років позбавлення волі… але недоторканість та вседозволеність наших депутатів вже шокує!!!
  З цього випливає, що депутатам-свободівцям закон «не писаний», їм можна встановлювати на адміністративних будинках поряд з державним інший прапор. 22 червня фашисти святкують свій нахабний напад на бувший СРСР. Фашисти вивішують їхні прапори із свастикою … Цікаво, а який прапор повішає на будівлю облдержадміністрації пан Стаюра завтра??? Запроданці!

  1. Михайло Бойко

   “Патріоту” пояснюю ні Стаюра, ні будь-хто не може нести ЖОДНОЇ відповідальності за встановлення Прапора національної революції. Статті такої НЕ ІСНУЄ. Зоодно пояснюю – фашисти 22.06.1941 року не нападали на СРСР – вони разом з Мусоліні були в Італії. По СРСР завдали привентивного нападу німецькі нацисти.

   1. Мирон

    Що німецькі нацисти,що свободівські нацики…Різниці НІЯКОЇ…Що ті загарбники землі,що ті грабують землі….

 4. Правда

  Стаюра…Ти забув як прапор червоний носив у школі на лінійках….Коли був “камсамольцем”….А тепер вчіпися до червоно-чорного…???А завтра до якого вчепишся???ПРИСПОСОБЛЄНЦИ….ЗАПРОДАНЦІ….Це що дали Вам адмін.покарання і штраф на суді…То моліть БОГА….Тепер сидіть тихенько і не рипайтесь….Засралася Свобода по самі “нєхочу”….

  1. Михайло Бойко

   Савєтская Правда ! Червоно-чорний прапор ще буде майоріти не тільки над облрадою – він буде майоріти над Верховною Радою України. Червона комуняцька шмата – ніколи !

 5. Щастя

  Да Ви, рідненький, закінчений НАЦИСТ!!! Таких треба до стіни і без суда та слідства винищувати, як ваші пращури робили…

Напишіть відгук