111

Як повідомляли пропагандисти Української народної партії на Тернопільщині, 17 березня відбулася звітно-виборна конференція обласної оргназації Української Народної Партії під час якої новим головою партійної організації обрали депутата обласної ради, одіозного екс-керівника Тернопільської райдержадміністрації Володимира Болєщука.

За підсумками таємного голосування Володимира Болєщука підтримало 102 делегати, більшу половину з яких члени УНП бачили вперше. Ярослава Джоджика – 79.

Також делеґати конференцій обрали заступників голови,  які проврнули цю схему з Болєщуком.  Отож, заступниками Болєщука стали депутати обласної ради Євген Рій, Віталій Шафранський  та депутат Тернопільської міської ради Михайло Джус.

Сьогодні правління партії піддало сумнівам результати конференції. Вирішено провести нову звітно-виборну конференцію.

Словом, не менш одіозний Ярослав Джоджик ще побореться за посаду голови. Цікаво, який політичний шулер виграє? Пишіть у коментарях.

4 comments

  1. Місько боксьор

    ДАВНО ТОГО ДЖОДЖИКА-АФЕРИСТА-ЦИНІКА ТРЕБА ГНАТИ.

  2. СУБЛІМУН

    СВОБОДА ПЕВНО ТІШИТЬСЯ НАЙБІЛЬШЕ З ТОГО БО НЕ ПРОТИ ЇХ ЗАБРАТИ ДО СЕБЕ. А ДЖО ЛИШИТЬСЯ З УНП(ЯКЕ НАГАДУЄ МЕРЦЯ З ОЗНАКАМИ ЖИТТЯ) ТА СВОЇМИ КУМАМИ АЛЛАМИ, ЛАРИСАМИ І ПАСТУХАМИ.

  3. Тарас

    Брати до себе хрунів з УНП? Свобода ще при своєму розуму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.