Іван Панцьо заробить на озелененні Тернополя 2 мільйони

Поділитися

Колишній головний ревізор Тернопільщини і на пенсії продовжує збирати мільйони
Управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради 20 лютого за результатами тендеру уклав низку угод на послуги з рослинництва на загальну суму 2,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 1,00 млн отримає ТДВ «Зелене господарство», ще 1,20 млн грн. – його дочірнє підприємство «Озеленення».

Упродовж 2013 р. фірми повинні облаштовувати газони, квітники та інші декоративні насадження, садити і доглядати дерева, кущі, чагарники, видаляти сухі та аварійні дерева.

Співвласниками ТДВ «Зелене господарство» є низка фізосіб, серед котрих родина Панцьо, зокрема Іван Іванович Панцьо – колишній керівник обласної Держфінінспекції і депутат Тернопільської міської ради упродовж шести скликань (1980-2006 роки). Держслужбу Панцьо покинув через досягнення граничного віку. Він увійшов до складу співзасновників фірми у грудні 2010 р. Раніше до складу її співвласників входив Іван Данилович Панцьо.

За останні п’ять років усі аналогічні тендери управління ЖКГ Тернопільської міськради по догляду за зеленими насадженнями вигравали саме ТДВ «Зелене господарство» і ДП «Озеленення». Разом за цей час вони отримали підрядів на загальну суму 7,89 млн грн, повідомляють “Наші гроші”

Вибіркова правда від Тернопільської міської ради та “дієвий” Кабмін Азарова – два чоботи пара

Місцевий референдум – шанс для ПР чужими руками очистити власні лави