Кайда взявся за землю

Поділитися

Олексій Кайда звернувся до Генпрокурора з вимогою вжити заходів щодо порушення законодавства головами РДА

Народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки щодо правопорушень з боку місцевих органів виконавчої влади та обласної прокуратури, зокрема неналежного реагування на звернення народного депутата України.

«У зв’язку зі здійсненням своїх депутатських повноважень 24 січня 2013 року мною було направлено звернення головам обласної та районних державних адміністрацій з проханням надати мені копії розпоряджень про передачу у власність та продаж земельних ділянок протягом 2010-2012 років», – зазначив свободівець.

Проте відповідь на депутатське звернення надали не всі районні адміністрації. Відповідно Олексій Кайда звернувся до обласної прокуратури з вимогою вжити заходів реагування на порушення Закону України «Про статус народного депутата України». Натомість обласною прокуратурою звернення Олексія Кайди було перенаправлено «для вирішення питання» голові ОДА. Станом на сьогоднішній день так і не надійшли копії розпоряджень від Бучацької, Тернопільської та Теребовлянської райдержадміністрацій.

«Оскільки у даних діях з боку голів районних державних адміністрацій вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 351 Кримінального кодексу України, зокрема не виконується службовою особою законна вимога щодо отримання необхідної інформації для здійснення моїх депутатських обов’язків та створюються штучні перешкоди у моїй роботі, я звернувся в Генпрокуратуру з вимогою вжити відповідних заходів реагування», – наголосив Олексій Кайда.

«Очевидно, голови адміністрацій відмовляються надавати інформацію через те, що їм є що приховувати. На Тернопіллі створена ціла схема «дерибану» землі, яку покривають високопоставлені чиновники. Тернопільчани знатимуть правду хто і як «розбазарював» землі Тернопільщини. У той час, коли мешканці області роками чекають, щоб їм виділили землю, через підкилимові оборудки певних посадових осіб земельні ділянки виділяються мешканцям Київської, Хмельницької та навіть Донецької областей», – зазначив Олексій Кайда.

Зазначими, що народний депутат України має право знайомитися та отримувати копії відповідних документів не тільки публічного характеру, але й відповідно до п. 3 ст. 19 Закону України «Про статус народного депутата України» народний депутат має право знайомитися з будь-якою конфіденційною та таємною інформацією з питань депутатської діяльності та згідно з п. 1 і 2 вищевказаної статті, на його вимогу посадові особи органів державної влади зобов’язані невідкладно забезпечити його необхідною інформацією та матеріалами щодо своєї діяльності.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

Тернопіль накриє циклон!!!

Справжніх IT-спеціалістів запрошують завтра до Тернопільського прес-клубу