На Зборівщині трьох посадовців притягнуто до відповідальності за корупцію

Поділитися

Зборівським районним судом визнано винними у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень трьох посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Перевірками, проведеними прокуратурою Зборівського району, виявлено факти порушення вимог антикорупційного законодавства у діях посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.

До прикладу, голова однієї із сільських рад району знаючи, що завідуючою сільського клубу подано недостовірні дані у табелі обліку робочого часу за лютий 2013 року, не вжила заходів щодо припинення корупційного правопорушення. У результаті завідувач сільським клубом одержала неправомірну вигоду у вигляді заробітної плати в розмірі майже 770 гривень.

Окрім того, виявлено факт незаконного нарахування премії сільському голові без рішення сесії.

Загалом упродовж поточного року прокуратурою району складено 3 протоколи стосовно посадових осіб органу місцевого самоврядування про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

За результатами їх розгляду у Зборівському районному суді винних посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності із накладенням штрафу та конфіскацією незаконно отриманої неправомірної вигоди.

 

Микола Матвійчук

Прокурор Зборівського району

У Бучачі ветеринари “залетіли”

На тернопільському стадіоні 5 тисяч кубів снігу – 45 сантиметрів над травою! На прибирання треба 100 тисяч гривень!!!