111

Тернопільське обласне відділення антимонопольного Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний», ПП «Комун-сервіс» та ФОП Дунця Л.М. за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі виробів макаронних, сухарних та здобних хлібобулочних довгочасного зберігання. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.

***

  • Тернопільське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний», ПП «Комун-сервіс» та ФОП Рикун М.М. за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі продукції рибної. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.
  • Тернопільське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний» та ПП «Комун-сервіс» за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі продуктів молочних. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.