Начальницю управління освіти “підловили” на макаронах, рибі і ковбасі

Поділитися

Тернопільське обласне відділення антимонопольного Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний», ПП «Комун-сервіс» та ФОП Дунця Л.М. за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі виробів макаронних, сухарних та здобних хлібобулочних довгочасного зберігання. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.

***

  • Тернопільське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний», ПП «Комун-сервіс» та ФОП Рикун М.М. за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі продукції рибної. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.
  • Тернопільське обласне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Торговий дім «Універсальний» та ПП «Комун-сервіс» за антиконкурентні узгоджені дії, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Як з’ясувало Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради торгів із закупівлі продуктів молочних. Відповідачів зобов’язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.

Новий ректор економічного університету розпочав зі скандалу

Аптекарі Тарашевського наживалися на хворих на рак