111

 Днями у ЗМІ поширилась обурлива інформація: як, Сергій Віталійович, перший «свободівський» мер в Україні, – і не удостоїв своєю увагою 199 день народження головного символу українського нації, її батька, Тараса Шевченка?! На урочистому покладанні квітів до пам’ятника Кобзарю міського голови не просто не було (так само, як його привітань), а й від апарату міської ради не надіслали жодної корзинки із квітами. На добровільних засадах до постаменту прийшли і то не поділили вітального слова заступник мера та секретар міської ради.

Тим не менше, Надал, заметений сніговими буранами, радо посміхається із білбордів, вітаючи тернополянок зі святом весни. Власне, усі чудово розуміють, про яке свято йдеться, позаяк білборди у місті та вітання в офіційній пресі міської ради з’явились напередодні 8 березня.

« Шановні жінки!

Щиро вітаю Вас зі святом Весни, ніжності, краси. Ви – берегині українського роду, Ви – наші матері, сестри, доньки, бабусі. На початку весни хочеться використати кожну мить, щоб висловити Вам, дорогі, нашу повагу, любов і захоплення.» ,- читаємо у привітанні.

Нагадаємо, ВО «Свобода» не визнає Міжнародного жіночого дня святом, адже навіть напередодні голова партії Олег Тягнибок наголосив на тому, що ця урочистість – радянський пережиток. Мовляв, жінка у Радянському Союзі працювала, як віл, і її удостоїли єдиним вихідним днем на рік, а українок же треба поважати та любити завжди.

Втім, це вже не єдиний випадок, коли Сергій Віталійович відступає від офіційної позиції своєї партії. Цього він, власне, навіть не приховує: на білборді відсутня відзнака про його яку-небудь приналежність до українських правих радикалів. Себто, жодної згадки про ВО «Свобода», лишень розлогий підпис на вітанні: «міський голова, Сергій Надал».

У пресі же повзуть чутки: «Надал поїхав за кордон у день народження Шевченка, бо тяжко хворий» чи, бо просто ненавидить Кобзареві вірші ще зі шкільної лави. Звісно, все це дурниці: громада Тернополя чудово знає, що аби так бадьоро почуватись у прямих ефірах на радіо, як це робить їхній міський голова, прославляючись на всю Україну, здоров’я треба мати ще ого-го яке!

Насправді усе зовсім просто: Сергій Віталійович вкотре продемонстрував, що помилився у «Свободі» і зараз все потужніше саботує уклад всеукраїнського об’єднання через нетерпиму розбіжність із офіційними партійними позиціями. Вилазка з-під партійного крила у привітанні «дорогих жінок зі святом весни» й всеможливе уникання побратимів, зокрема й у привітальних урочистостях до 199-річчя Шевченка, – черговий доказ того, що Надал шукає будь-які можливі шляхи для зміни партквитка.

5 comments

 1. Мирон

  Не можуть землі поділити….Ось і розбіжності пішли.))Така “гнила свабода”…

 2. азаров

  Більш бредової ідеї я ще не чув, хоч симпатиком свободи не являюся. Останнім часом в електронних та паперових ЗМІ Тернополя все частіше виринають фантасмогоричні ідеї про “проблеми” в котрійсь з трьох опозиційних партій. Таке враження що, ті доморощені політики, які успішно порозвалювали попередні політичні партії судомлять в пошуках нового “кубельця”! Саме тому”хтось” систематично “годує” нісенітницями тернопільську громаду.

 3. Роман

  альо! щось ніби мої коментарі редактор не пропускає? може хоч скажете з чим це повязано? 🙂

 4. Роман

  Коли нема про що писати, то писаки висмоктують з пальця “сенсацію”. Соромно!

 5. Правда

  Портфелі не можуть поділити…..БИДЛО-СвОБОДА….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.