111

Сьогодні між селом Озерна і Зборовом виникла гігантська пробка, яка розтягнулася на 5 кілометрів. Тернополянин Юрко Кулик простояв у ній 40 хвилин. Чоловік каже, автомобілі стояли й довше, адже приїхала потужна техніка рятувальників, які витягнули фуру. Саме вантажівка заблокувала рух автомобілів. Завдяки трактору- “бату” рух відновили.

-Наразі мете сильно,- розповів по телефону пан Юрій.  На думку тернополянина нині сип-не сип пісок чи іншу суміш – нічого не допоможе. Поки що сильних кучугур не має. Снігоочищувальна техніка працює по трасі.

1 comment

  1. Nestor

    “Снігоочищувальна техніка працює по трасі.”
    Хіба що як щось станеться, то от дивіться які ми молодці – БАТа пригнали, фуру витягли, намет натягнули, чай зробили. А хіба такі вітри та заметілі вперше, морозів по 25-30 градусів не було? Що ніколи таких заметілів не було? Було і ще не таке, просто техніка працювала нормально, бо той начальник, в обовязки якого входило слідкувати за станом дорожнього покриття відповідав за бардак на дорозі (такий як зараз) і посадою, і партквитком, і на кічу міг загриміти. А зараз руками розводить і на погоду все списує. В Фінляндії про погіршення погоди повідомляють служби відповідні за 2 (!!!) години і дороги встигають прочищати, як би несипало снігом, а в нас ЗА ТИЖДЕНЬ!!!!!!! попередили і що толку?
    Тьху, на вас дармоїди, щоб ви робили без МНСників?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.