111

Тернопільський окружний адміністративний суд постановою своєю від 27.03.2013 року частково задовольнив вимоги Тернопільської обласної державної адміністрації щодо заборони мирної акції протесту «Вставай, Українно!», яка відбудеться в Тернополі 29 березня 2013 року.

«Плануючи акцію протесту ми дотрималися всіх норм закону. Оскільки акція буде проводитися на території міста Тернопільська обласна організація ВО Свобода, Тернопільська обласна організацієя ВО Батьківщина та Тернопільська обласна організація партії Удар заздалегідь подали спільну заявку на проведення акції «Вставай, Україно!» в Тернопільську міську раду. В заявці зазначено, що зібрання буде супроводжуватися пішою ходою і вічем біля памятника С. Бандери, акція буде мирною. Проте позов проти проведення акції подала Тернопільська ОДА, хоча яке відношення вона має до проведення акції протесту для нас не зрозуміло? Сьогодні ми бачимо, що влада фактично нівелює вибір Тернопільщини (більше двох років вони не вводять депутатів в Тернопільську облраду), а завтра вони прагнуть щоби люди не могли вільно зібратися для висловлення протесту окупаційному режиму. Відбувається спланована провокація! Своїми діями і заборонами Тернопільська ОДА прагне залякати людей. В позовній заяві зазначені закони радянського союзу, отож вони й живуть по цих законах, і нас хочуть до цього змусити. Влада боїться народного гніву, але їй не  спинити боротьбу українців за соціальну і національну справедливість  на своїй землі», – зазначив під час судового засідання голова Тернопільсько обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра

Постановою суду встановлено обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання шляхом заборони Тернопільській обласній організації ВО Свобода, Тернопільській обласній організації ВО Батьківщина та Тернопільській обласній організації партії Удар  під час проведення 29 березня 2013 року акцій «Вставай, Україно!» блокування (перешкоджання роботи) Тернопільської ОДА, Прокуратури Тернопільської області, УМВС України в Тернопіль області, Управління СБУ в Тернопільській області.

На судовому засідані представники третьої особи УМВС України в Тернопільській області, Управління СБУ в Тернопільській області позовні вимоги Тернопільської ОДА підтримали в повному обсязі.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

1 comment

  1. vita

    Олексію Кайді та Василю Деревляному вдасться постукати будь – коли бо вони нардепи і мають право невідкладного прийому. Цей позов лише показав страх влади та правоохоронних органів перед власним народом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.