111

Тернопільські державні фінансові інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Державного територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця» і виявили порушення, що призвели до  втрат 116 тис. грн.

Основна частка цих втрат – це матеріальні збитки на суму майже 85 тис. грн, завданих лікарні внаслідок завищення вартості та обсягів ремонтно-будівельних робіт.

Ревізією також встановлено покриття лікарнею видатків сторонніх юридичних осіб (орендарів),зокрема вартості спожитих ними комунальних послуг, за рахунок бюджетних коштів. Таким чином незаконно використано більше 7 тис. грн.

Ще одне вагоме порушення стосується Бюджетного кодексу України, згідно з яким кошти, утримані із заробітної плати після її перерахунку, мають бути повернуті у бюджет. Однак, керівництвом та бухгалтерією відділкової лікарні цього не було зроблено і тому державний бюджет недоотримав більше 10 тис. грн доходів.

Більше 12 тис. грн фінансових втрат, виявлених у лікарні, стосуються порушень з нарахування та виплати заробітної плати. Мова йде про зайво нараховані доплати, неправильне проведення індексації зарплати, оплату праці сумісникам за невідпрацьований час тощо.

У лікарні також мало місце зайве списання бензину та недостача товарно-матеріальних цінностей.

Про виявлені ревізією порушення надіслано інформацію в правоохоронні органи.

 

 Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.