111

У місті Збараж родина “безпартійного” депутата районної ради із фракції Партії регіонів Стасишена Олександра Сергійовича, який до речі, є ще й головним лікарем Збаразької районної лікарні, за підтримки міського голови Михайла Бочарова намагаються забрати частину подвір’я багатодітної матері Руслани Боднар, в якої на утриманні троє дітей. На спірному клаптику Стасишени незаконно збудували споруду, яка є аварійною та несе загрозу життю та здоров’ю родини Боднар.

Пані Руслана звісно, будучи слабшою за велику “шишку”, не може протистояти цьому “клану” сама. Тому і розповіла про свою біду тризубівцям. Ми, у свою чергу, погодились допомогти у вирішенні цього питання і зробимо все, аби підтримати жінку та її сім’ю.

Вражаючий факт, що прихований ригіанал – ще й член постійно-діючої комісії “з питань соціальної політики та праці, охорони здоров’я сім’ї, материнства і дитинства”. Йому «бідолашному» ще до своїх статків бракує лишень 0,0018 га (третина подвір’я пані Руслани).

 

Закликаємо всіх розповсюдити дану інформацію

 

Разом зможемо зупинити злочинну діяльність місцевих князьків-регіоналів!

Хай живе Національна революція, яка зламає хребет системі і поставить на місце зажерливих князьків!

Пам’ятаймо: Байдужість – гріх! За гріх не карати – Гріх!

 

Прес-служба ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери.

 

1 comment

  1. Папа Карло

    Совісті у людей нема. До Збаразької лікарні скоро підїхати буде неможливо, такі ями. Добре що магазини навколо будують та аптек понавідкривали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.