111

Увага! IV Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2013» відбудеться 25-27 квітня 2013 року в Українському домі «Перемога». Заклад української культури у самісінькому серці Тернополя у ці дні перетвориться на кількаденне книжкове дійство. Переповнені читацькі аудиторії минулоріч довели, що тернополяни радо беруть участь у презентаціях, зустрічах і майстер-класах і цікавляться книжковими новинками.

Жителі Тернополя уже з нетерпінням чекають фестивалю і цього року, тому міські бібліотеки, школи і виші готові прийняти авторів і представників видавництв у своїх стінах.

Сьогодні українська книга у силу об’єктивних обставин потребує підтримки, просування і популяризації. Віримо, що в наших з вами силах це здійснити. Фестиваль «Джура-фест» є одним із тих заходів, який привертає увагу до книги, прищеплює виває любов до друкованого слова і розпалює цікавість читача.

Традиційним для фестивалю української книжки «Джура-фест» став вечір співаного слова, під час якого ще більше закохуєшся у рідну мову й уміння бардів знаходити несподівані метафори і підмічати усі тонкощі нашого життя. Цьогоріч також представники авторської пісні запропонують цікаву програму, яку зможе почути кожен бажаючий, адже вхід на цей вечір є безкоштовним.

Також можна буде відвідати понад 60 цікавих зустрічей, презентацій, автограф-сесій і майстер-класів! Чекаємо усіх на «Джура-фест-2013»!

Організатори фестивалю: Тернопільска міська рада, управління культури і мистецтв і видавництво «Джура».

Директор фестивалю В.Л.Ванчура.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.