111
Як ми вже писали, днями представники ВО «Свобода» на чолі з Народними депутатами України Михайлом Головком та Олегом Сиротюком зібрали мітинг під стінами Тернопільського національного економічного університету.
Правда політичним мітингом цю подію назвати важко. Насправді це була анархічне зібрання негативно налаштованих партійців, котрі вели себе нахабно, порушуючи громадський порядок та зриваючи навчальний процес в Університеті.
Після  «шабашу» націоналістів, цікава була думка керівництва університету, викладачів та студентів, котрі потерпали від жорсткої неадекватної поведінки псевдо-націоналістів.
Олег П.(34 роки) – зі служби охорони ТНЕУ
Я, Ви мене вибачте, але я таке бачу вперше за все своє життя. Вони депутати, але для мене то зграя сопляків, які нагло вривалися в університет. Я тут працюю кожен день з сотнями відвідувачів, і студенти, професура, діти, батьки, але такого ми жодного разу не бачили. Я в жахливому стані був після того «замєсу». Воно мале(Михайло Головко – від.авт.), ще не виріс, а тикає мені ксівою, що воно депутат. Матюкається як якийсь уголовнік. Я на свої очі бачив, шо хлопці з міліції їх не чіпали. Депутати ніби спеціально тулилися до міліціонерів, обзивали їх, кричали, шарпали за пагони. Гнати таке чудо треба. Та Свобода вже в печінках сидить.
Анонімним просив залишити ім`я одного із викладачів Україно-німецького Факультету, що розміщений в 11-корпусі ТНЕУ, під яким й відбувалося зборище.
Я пам`ятаю декого з так званих теперішніх народних депутатів. Головка пам`ятаю ще з 2001 року, він вчився тоді в нас на «міжнародній економіці» в тодішній Академії народного господарства. Викладачі його не любили, він був наглим, зверхнім. Серед одногрупників виносився, бо його мама з татом були постійно на заробітках. Гроші присилали з-за кордону, а він їх тринькав в Тернополі на розваги. До дівчат ставився дуже зверхньо і нагло. Диплом потім купили за гроші, з відзнакою купили…
Дивно, як оця людина Головко може комусь щось закидати. Як його могли вибрати народним депутатом. На свої вуха вчора чув, як він називав керівників області «пияками», «брехунами», присутніх «дураками» та й інше. Це неадекватна людина, це популіст. Молодий, але такий слабий на голову. Дуже було соромно перед студентами моїми, бо в нас мала бути пара з англійської мови, яку зірвали через крики і бійку під вікнами.
Соромно і за область, в якій таке твориться. Маєте політичну проблему – вирішуйте її політичним шляхом, є площа, є засоби масової інформації. Навіщо бити людей? Хто тепер гроші поверне за поламані вікна і двері, Головко поверне? Чи ті інші його побратими? Та вони найбільше хочуть до владного корита добратися, щоб гроші красти. Моя така думка.
Керівництво ТНЕУ поки коментарів не дало.5 comments

 1. Олкг

  Я не є прихильником ні Головка, ні Сиротюка, але деякі запитання після цієї публікації виникають:
  1.Скільки платять Олегу П.(34 роки) – зі служби охорони ТНЕУ за його “роботу”??? За рахунок яких коштів???? Які “функції” він там виконує і, взагалі, для чого він там???? Невже людина в 34 роки не спроможна знайти собі корисну для суспільства роботу???
  2.Керівництво ТНЕУ коментарів не дало. Але прокуратурі міста варто звернути увагу на висловлювання одного із викладачів Україно-німецького факультету про те, що там продаються дипломи з відзнакою і дати цьому правову оцінку.

 2. Павло

  Прочитав і вчерговий раз пересвідчився якіж хохли продажні курви і наші меннти і викладачі і навіть іхні охоронці. Значить Головко не подобається, а Хоптян чудовий губернатор. Оце гамно Партії Орегіналів довів область до убогості і нещоти і акції протесту Свободівців, втому числі і Головка, по словам автора статі безглуздя яке немогло навіть комусь у сні приснитись. Люди схаменіться, що ви пишете – “Депутати ніби спеціально тулилися до міліціонерів” – нестидно самих себе ж обманювати. Та скільки ж можна писати заказні статі. Стидно за таку Тернопільську сільську викладацьку інтєлєгенцію.

 3. Роман

  Дивним чином “коментатори” від Університету не називають своїх імен 🙂
  Соромно прислужувати Хоптяну??? 🙂

 4. Мирон

  А Свободі не соромно грабувати ЗЕМЛІ ТЕРНОПІЛЛЯ???Вже на співучому полі впритик до лавок забудовують будинки…Парк біля озера вкрали…..Зелені зони вирубують….Попи”свободівські” де Чепіль гол.ком. будинки 9-ть поверхів будують для бізнесу…”Свободо” схаменіться…..і розрахуйтесь із студентами яких брали на мітинги…(по сто грн.на брата….)..Бо свідомі Тернополяни вже побачили чим ви дихаєте…Робіть перевибори до обл.ради…Чого боїтесь ???Я вам скажу….Тому що не пройдете….”голодранці” “псевдо-патріоти”….Ваш “побратим” Міша Гладкий судові рішення не виконує…Скоро будете за все відповідати…..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.