111

Ляльководом рейдерських акцій начальника Управління охорони культурної спадщини ЛОДА Валерія Потюка стосовно мережі компанії «Холдинг емоцій «!Фест» є «смотрящий» у Запоріжжі, кримінальний авторитет «Анісім». Такі висновки роблять автори фільму «Рейдерський «Дранг нах Вестен» регіоналів» (http://www.youtube.com/watch?v=OmbZuRQMyKw&feature=youtu.be), що з’явився на Ютуб.

Поставлений контролювати металургійне виробництво Запоріжжя, Анісім отримав карт-бланш на захоплення прибуткового Львівщині туристичного бізнесу, стверджується у фільмі. Щоб не обурювати громадськість, захват виконується руками місцевих чиновників, зокрема – паном Потюком.

Причину таких дій автори розслідування вбачають у намаганні Сім’ї залучити до накопичення коштів на кампанію – 2015 успішні підприємства на теренах усієї України.

Разом з тим, вони, опираючись на відомості про скупівлю людьми Анісіма об’єктів туристичного бізнесу в країнах Східної Європи, роблять висновок: Анісім може діяти самостійно, передбачаючи великі зміни, готує собі особисту «криївку».

Мережа «!Фест» – ресторани «Криївка», «Гасова лямпа», «Жідівська кнайпа», «Лівий берег», «Будинок легенд» і «Львівська копальня кави». Валерій Потюк звинувачує їх у роботі без дозвільної документації й розповсюдженні наркотиків.

8 comments

 1. Ronal

  Так і не зрозумів на яких підставах автори роблять свої висновки. Ніяких доказів навіть не привели. Це все змахує на чорний піар

 2. Кішка

  Дивилась відео, так і не зрозуміла, до чого тут цей чувак?

 3. Лерка

  А сочинять черные пиарщики Черняка хорошо умеют, чему тут удивляться

 4. Рори

  Не смешите) Очередная неудавшаяся пиарщина от Черняка))) Он честенько против Анисимова что-то пытается подобное делать

 5. Найс

  Мені здаеться що за спробами ЛьвівськоЇ влади стоїть закон, який забороняе розповсюдження наркотиків, та на кожну діяльність передбачає ліцензію

 6. Sea

  Ох и бред, такой хренью может только Черняк страдать, вечно жаждущий навалить на Анисима. Черняка из Запорожья попёрли уже за рейдерство и воровство, так он теперь решил во Львове обратить на себя внимание

 7. Тимоха

  Якась тупа заказуха, як цей чувак відноситься до Львову ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.