28 березня об 11:00 за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна 1б, актовий зал (приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості) відбудеться  круглий стіл «Трудова міграція: виклики та відповіді». У заході візьмуть участь представники громадськості, обласної виконавчої та представницької влади, науковці та дослідники проблем міграції, представники ЗМІ.  Під час заходу будуть обговорюватися позитивні й негативні сторони цього соціального явища, його економічні й соціальні наслідки, результати досліджень з проблем трудової міграції та закордонний досвід формування сучасної міграційної політики. За результатами круглого столу очікується підписання Меморандуму між Тернопільською обласною державної адміністрацією, Тернопільською обласною радою та ГО «Тернопільська обласна спілка працюючих за кордоном».

Програма круглого столу

ТРУДОВА МІГРАЦІЯ: ВИКЛИКИ ТА ВІДПОВІДІ

28 березня 2013 року м. Тернопіль, вул. Текстильна 1б, актовий зал

За підтримки

Тернопільської обласної державної адміністрації

Тернопільської обласної ради

Тернопільського обласного центру зайнятості

Тернопільської обласної спілки працюючих за кордоном

10:50–11:00 Реєстрація

 

11:00–11:15

Вітальні слова – КОПЕСТИНСЬКИЙ Т.Й., заступник начальника управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності обласної державної адміністрації (5 хв.) – СЕЛЕЩУК Г. заступник голови ради з питань трудової міграції громадян України при КМУ (5 хв.) – СЕРНЕЦЬКИЙ М.З., голова Тернопільської обласної спілки працюючих за кордоном (5 хв.)

11:15-12:15

Пошук ефективних моделей управління процесами трудової міграції (10 хв.) Кількісні та географічні показники трудової міграції області (10 хв.) Презентація діяльності Тернопільської обласної спілки працюючих за кордоном (10 хв.) Регіональний аспект трудової міграції на прикладі Тернопільської області (10 хв.) Загрози трудової міграції та шляхи їх подолання (10 хв.) Демографічні наслідки зовнішньої трудової міграції (10 хв.)

Виступаючі:

Селещук Г. – заступник голови ради з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України Копестинський Т.Й. – заступник начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності обласної державної адміністрації Сернецький М.З. – голова Тернопільської обласної спілки працюючих за кордоном Химейчук П.Р .- директор Тернопільського обласного центру зайнятості Антошенко О.В .- представник управління державної міграційної служби в Тернопільській області Шушпанов П.Г. – доцент Тернопільського національного економічного університету (за згодою)

12:15–12:30 Обговорення п, заключні виступи, підбиття підсумків

1 comment

  1. Анонім

    А хто з Тернопільщини виїхав на роботу ,всі ми їхали як туристи, дякувати Богу що нас побачили в чужому краю і легалізували,живемо по мірі можливості нормально,сплачуємо податок,дотримуємося правил і обов’язків час від часу їдемо до своїх домівок,а що тепер влада за 20 років побачила що тим людям трошки стало легше і робить засідання ,для чого і чому аж за 20 років.

Напишіть відгук