5 канал в Тернопільській обласній дитячій бібліотеці

Поділитися

Сьогодні бібліотеки – це не лише осередки збереження книжок та періодичних видань, але й великий інформаційно-технологічний банк збереження та розповсюдження інформації. це місце, яке збирає однодумців, яке допомагає реалізувати творчі здібності та саморозвиватися, це те місце, де людям подобається з користю проводити час.

Цікаві проекти бібліотек сьогодні під пильною увагою засобів масової інформації. І саме тому на 5 каналі з 21 квітня стартує новий проект «Простір ідей» про бібліотеки України, які використовують сучасні інформаційно-комунікаційні технології для навчання, дозвілля та пошуку всякої всячини у відповідь на запити різних «чомучок», а також популяризації інтернет-технологій серед бібліотечної громади.

Програма виходитиме щонеділі о 9.10 год. У проекті команда «Простору ідей» відвідуватиме різні бібліотеки і досліджуватиме питання їх оновлення. Проект створено за підтримки міжнародної благодійної програми «Бібліоміст», основним напрямком діяльності якої є підвищення ролі бібліотек в сучасному інформаційному суспільстві і розбудова на їхній основі багатофункціональних полікультурних інтелект-центрів.

Команда проекту разом із гостем Олегом Пінчуком – відомим скульптором, заслуженим художником України, 28 квітня завітає в обласну бібліотеку для дітей (вул. Коперника 17), щоб розповісти про цікаві проекти бібліотеки, сучасні інноваційні заходи, зустрітись з кращими читачами, яким бібліотека допомогла реалізувати свої творчі здібності в певних проектах.

Цікаві заходи з участю команди 5 каналу розпочнуться в обласній дитячій бібліотеці о 12.00 год. А на останок, о 17.00 год. відбудеться живе спілкування з гостем Олегом Пінчуком, по завершенні якого можна буде сфотографуватись, отримати автограф відомого художника.

Як у Тернополі забалакали проблеми ремонту доріг: відремонтують лише 5% від потреби (відео, жартівливий фоторепортаж)

Кубок Остапа розіграють у Зборові