Головний свободівець Буковини пішов з партії через чартери і “лексуси” лідерів опозиції

Поділитися

Керівник фракції ВО “Свобода” в Чернівецькій облраді заявив, що йому нема чого робити поруч з людьми, “які їздять на “Лексусах” та літають чартерами за 30 тис. євро”.

Про це йдеться у заяві лідера буковинської “Свободи” Назара Горука, розміщеній на його сторінці у Facebook.

“Через незрозумілі амбіції деяких людей, я не хочу бути учасником перетворення Буковинської Свободи на маргіналез Буковинської політики “, – зазначив Горук. “Скажу словами Юрія Луценка, які мені дуже сподобались: “Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосуванцями” (читайте між рядків)” ,- додав екс-лідер буковинської “Свободи”.

Мій вихід зі “Свободи” – це сигнал не тільки для лідерів “Свободи”, а й опозиції в цілому… можливо не можна блокувати трибуну майже до кінця, щоб розпустити Верховну Раду, а потім з того ні сього розблоковувати її і давати можливість Партії регіонів далі знущатись над українським народом?“, – зазначив Горук.

За його словами, дехто спекулював, мовляв Горука не було на мітингу опозиції “Вставай Україно”, не було на сцені з лідерами. “Я на мітингу був, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо! Мені немає чого там робити на сцені з деякими людьми, які приїздять на “Лексусах” за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, та прилітають чартерами за 30 тисяч євро, в той час коли мій народ голодує, виє і стогне та не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою родину, обстежити своє здоров’я, і нормально жити“, – підкреслив політик.

При цьому Горук зазначив, що він був, є і буде в опозиції до Партії Регіонів, комуністів, та влади”, та не збирається критикувати “Свободу” чи її лідерів. “Я готовий співпрацювати і допомагати їй, у мене немає жодного конфлікту з Олегом Тягнибоком, його як людину я поважаю і добровільно склав повноваження керівника місцевої “Свободи”, – запевник Горук і заявив, що готовий скласти повноваження депутата Чернівецької облради.

Разом з тим він закликав однопартійців виходити зі “Свободи”, але лише в тому разі, коли її лідери не провадять докорінних змін, не прагнуть до тотальної влади на Буковині. “Якщо ви побачите, що її лідери не роблять цього, а думають тільки про себе – тоді виходьте”, – зазначив Горук.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що на акцію опозиції “Вставай, Україно!” в Івано-Франківську лідер “УДАРу” Віталій Кличко прилетів чартерним рейсом на літаку Premier, вартість перельоту сягнула 30 тис. євро. Лідери опозиційних сил Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк на мітинги на Західній Україні добиралися на автомобілях.

У Кременці посадили центральну алею міста за сприяння проекту «Я люблю рідний край»

У Харкові демонтували камінь воякам УПА