111
На розгляд сесії міської ради  представлено проект бюджету, де видатки  зовсім не “розписано” у детальному описі: ринок “Оболоня” 30 тисяч гривень, МКП “Добробут” 50 тисяч гривень ( на пам”ятник Степану Бандері, хоч свободівці обіцяли, що жодної копійки з бюджету не буде витрачено на спорудження постамента Герою України), на капітальний ремонт адмінбудинку Збаразької міської ради – 155 тисяч гривень, облагородження кладовищ – 121 775 гривень. У той же час на ремонт житлових будинків лише 200 тисяч гривень передбачено, на ремонт доріг 453 тисячі 800 гривень. На освітлення вулиць 50 000 гривень.
Найцікавіше у цій ситуації те, що депутатам не представлено  кошторису на жоден з об’єктів, не вказано ЖОДНОГО вулиці де робитимуть ремонт дороги чи освітлення, – справедливо обурюється у соціальних мережах збаразький депутат Андрій Рудан. У голосуванні його підтримали УСІ читачі!
Сьогодні сесія Збаразької міської ради знову запланована. Аж на 18 годину.

2 comments

 1. Петро

  На “жаль” сьогодні засідання “зрадницької ради” знову не відбулося!
  Міша! Або мало платиш, або думай головою(хоча судячи з твоєї поведінки в тебе її немає).Не всі депутати продаються!
  Хлопці! Пора думати про місто, а не про власні кишенні!
  PS. Сьогодні в Збараж якраз вчасно приїхав цирк.
  Хлопці! Дивіться щоб не було як в тому анекдоті:
  “ЦЫРК УЕХАЛ, А КЛОУНЫ ОСТАЛИСЬ”!

 2. Тіна

  А чого ж не виділити кошти на ринок там друг і соратник( такий же коник стрибунець) Муравка то буде чим підживитись,мер не розрахував,що це депутати не поперднього скликання яким було мабуть байдуже до того яким був бюджет, а тепер депутати “дотошні” то ж просунути не вдалося. Молодці депутати так тримати,а секретар ради на своєму місті і ніякі міськові погрози її не страшні…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.