111
На розгляд сесії міської ради  представлено проект бюджету, де видатки  зовсім не “розписано” у детальному описі: ринок “Оболоня” 30 тисяч гривень, МКП “Добробут” 50 тисяч гривень ( на пам”ятник Степану Бандері, хоч свободівці обіцяли, що жодної копійки з бюджету не буде витрачено на спорудження постамента Герою України), на капітальний ремонт адмінбудинку Збаразької міської ради – 155 тисяч гривень, облагородження кладовищ – 121 775 гривень. У той же час на ремонт житлових будинків лише 200 тисяч гривень передбачено, на ремонт доріг 453 тисячі 800 гривень. На освітлення вулиць 50 000 гривень.
Найцікавіше у цій ситуації те, що депутатам не представлено  кошторису на жоден з об’єктів, не вказано ЖОДНОГО вулиці де робитимуть ремонт дороги чи освітлення, – справедливо обурюється у соціальних мережах збаразький депутат Андрій Рудан. У голосуванні його підтримали УСІ читачі!
Сьогодні сесія Збаразької міської ради знову запланована. Аж на 18 годину.2 comments

 1. Петро

  На “жаль” сьогодні засідання “зрадницької ради” знову не відбулося!
  Міша! Або мало платиш, або думай головою(хоча судячи з твоєї поведінки в тебе її немає).Не всі депутати продаються!
  Хлопці! Пора думати про місто, а не про власні кишенні!
  PS. Сьогодні в Збараж якраз вчасно приїхав цирк.
  Хлопці! Дивіться щоб не було як в тому анекдоті:
  “ЦЫРК УЕХАЛ, А КЛОУНЫ ОСТАЛИСЬ”!

 2. Тіна

  А чого ж не виділити кошти на ринок там друг і соратник( такий же коник стрибунець) Муравка то буде чим підживитись,мер не розрахував,що це депутати не поперднього скликання яким було мабуть байдуже до того яким був бюджет, а тепер депутати “дотошні” то ж просунути не вдалося. Молодці депутати так тримати,а секретар ради на своєму місті і ніякі міськові погрози її не страшні…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.