Тиждень італійського кіно у Тернополі

Поділитися

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами

РЕАЛЬНІСТЬ

REALITY

Країна: Італія, Франція, 2012 г.

Хронометраж: 115 хв.

Жанр: реаліті – драма

Режисер: Маттео Гарроне

У ролях: Аньєлло Арена, Паола Міначчоні («Холості постріли»), Лоредана Сіміолі, Нандо Паоне, Раффеле Ферранте

Лучано торгує рибою в Неаполі. На додаток до скромного заробітку вони з дружиною провертають дрібні афери. Добродушний і забавний Лучано із задоволенням розважає покупців і родичів кумедними виставами. Якось раз, піддавшись на вмовляння сімейства, він йде пробуватися на реаліті-шоу. Перше прослуховування пройшло вдало, тепер потрібно їхати в Рим пробуватися на другий етап. Гонитва за мрією починає змінювати його сприйняття реальності…

У головній ролі знявся непрофесійний актор Аньєлло Арена, який відбуває довічне покарання за вбивство. Сценарій фільму заснований на реальних подіях.

 

ШОКОЛАДНІ ПОЦІЛУНКИ

LEZIONI DI CIOCCOLATO 2

Країна: Італія, 2011

Хронометраж: 103 хв.

Жанр: солодка комедія

Режисер: Алессіо Марія Федерічі

У ролях: Набіха Аккарі, Лука Арджентеро, Анджела Фінокк’яро

Друзі мимоволі Камал і Маттіа виграли конкурс «Шоколатьє», але після цього їх дороги розійшлися. Камал відкрив кондитерську, але сидить без клієнтів. Маттіа відкрив будівельну компанію, але сидить без замовлень. Коли з-за кордону повертається красуня-донька Камала, молодий Маттіа особливо хоче почати загальний бізнес із старим знайомим. Незважаючи на недовіру суворого батька, любов до шоколаду і не тільки знову об’єднає усіх героїв.

 

 

 

СОЛОДКЕ ЖИТТЯ

DOLCE VITA

Країна: Італія, Франція, 1960

Хронометраж: 179 хв.

Жанр: соціальна драма

Режисер: Федеріко Фелліні («8 1/2», «Дорога», «Ночі Кабірії», «Амаркорд», «Джульєтта і духи»; володар 5 премій Оскар, Золотий глобус, Золотої пальмової гілки, премії BAFTA )

У ролях: Марчелло Мастроянні («8 1/2», «Розлучення по-італійськи», «Ніч», тричі номінований на Оскар, володар Золотого глобуса, 2 премій BAFTA, 2 срібних премій в Каннах), Аніта Екберг («Війна і мир», «Четверо з Техасу», володарка Золотого глобуса), Анук Еме («8 1/2», «Чоловік і жінка», «Лола», номінована на Оскар, володарка Золотого глобуса і призу Каннського кінофестивалю), Івонн Фюрне, Магалі Ноель, Ален Кюні.

Відреставрована копія чорно-білого шедевру великого Федеріко Фелліні, картина розповідає історію журналіста Марчелло – спостерігача і учасника всіх епізодів життя італійської еліти кінця 50-х років. Жінки як тіні змінюють один одного, не зачіпаючи його почуттів, навіть явище американської кінодіви Сільвії, втілення сексуальності й пороку, не виводить його зі ступору. Після раптового самогубство його друга Штайнера, що прийшов до думки про безглуздість їхнього життя, у Марчелло виникає бунт проти навколишнього його світу, надія на катарсис, але знову лише ненадовго.

МАТЕРИК

TERRAFERMA

Країна: Італія, Франція, 2011

Хронометраж: 88 хв.

Жанр: гуманістична драма

Режисер: Емануеле Кріалезе (володар 6 нагород, в тому числі Срібного лева і кубка Пасінетті, на Венеціанському кінофестивалі в 2006 р. за фільм «Новий світ», нагороди від преси і призу молодих кінокритиків в Каннах в 2002 р. за фільм «Подих» )

У ролях: Філіппо Пучілло («Новий світ», «Подих»), Донателла Фінок’яро («Анжела», «Римські пригоди», «Любов: Інструкція з використання», володарка 2 премій «Золотий глобус»), Беппе Фіореллі («Талановитий містер Ріплі», володар «Золотого глобуса»), Міммо Кутіккьо.

Мальовничий сицилійський острів Лампедуза населений рибалками, життя яких різко змінюється після прибуття нелегальних емігрантів. За законом рибалки зобов’язані повідомити про подію владі, після чого емігранти будуть відіслані назад у Африку. Але старий Ернесто вирішує прихистити вагітну жінку та її малолітнього сина і тепер йому і всій його родині загрожує небезпека.

 

 

 

 

 

ДЕНЬ ВСІХ СВЯТИХ

TUTTI I SANTI GIORNI

Країна: Італія, 2012

Хронометраж: 102 хв.

Жанр: романтична комедія

Режисер: Паоло Вірца («Все життя попереду», «Перше прекрасне», «Яйця вкруту» володар «Золотого глобуса», особливого призу журі та малого золотого лева на Венеціанському кінофестивалі)

У ролях: Лука Марінеллі, Тоні, Кеті МакГоверн

У молодої пари Гвідо і Антонія не тільки абсолютно протилежні характери, але і робочі графіки: він працює ночами швейцаром у готелі, а вона вдень в службі прокату автомобілів. Історія розгортається навколо бажання молодої пари завести дитину.

ПАЛАЦ КІНО

вул І. Франка, 8

ФЕСТИВАЛЬ

«ТИЖДЕНЬ ІТАЛІЙСЬКОГО КІНО»

21.04. – 23.04. – реаліті – драма «РЕАЛЬНІСТЬ»

поч. 18:00

24.04. – 26.04. – романтична комедія «ДЕНЬ ВСІХ СВЯТИХ»

поч. 18:20

27.04. – 29.04. – солодка комедія «ШОКОЛАДНІ ПОЦІЛУНКИ»

поч. 18:20

30.04. – 2.05. – відреставрована грандіозна кінофреска Федеріко ФЕЛЛІНІ

«СОЛОДКЕ ЖИТТЯ»

поч. 18:45

3.05. – 5.05. – гуманістична драма «МАТЕРИК»

поч. 18:45

УВАГА!

Дата і початок сеансів може бути змінений!

Контактний тел.: 52 – 33 – 33.

Понад 200 тернопільських артилеристів взяли участь у проведенні весняної толоки

Як у тернопільському Райффайзен Банк Аваль не дозволяли зізнатися у коханні (відео)