У Тернополі на День молоді відбудеться театралізований похід з осликом

Поділитися

Про це повідомила секретар комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Оксана Шупер 23 квітня. Захід розпочнеться у Вербну неділю, 28 квітня, о 9.30, на перехресті вулиць Руська та Сліпого. Семінаристи та члени молодіжної комісії театралізовано відтворять євангельську подію вїзду Ісуса Христа в Єрусалим. Колона рушить у напрямку Архикатедрального собору, де, відтак, розпочнеться Божественна Літургія.

За словами секретаря комісії, подія присвячена архиєпархіальном Дню молоді, який УГКЦ святкує на Вербну неділю. У рамках святкування у Тернополі відбудуться наступні заходи:

  • 25 квітня (четвер), 18.00 — молитва молоді за молодь у храмі УГКЦ св. Володимира і Ольги (масив «Дружба»);

  • 26 квітня (пятниця), 16.00 — молитва у стилі Тезе із братом Бенуагом в Архиєкатедрі, 19.00 — нічні чування для молоді у храмі УГКЦ Пресвятої Трійці (вул. Чайковського 1а), які проведе спільнота «Українська молодь Христові»;

  • 28 квітня (неділя), 15.30 — духовно-мистецька програма для молоді в українськом домі «Перемога» (бул. Тараса Шевченка, 27): вистава «Розпни Його» у виконанні спільноти «Знамення» та духовна програма.

прес-служба архиєпархії

Про впровадження електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій на «гарічій лінії»

Архиєпископ Василій Семенюк на Великий піст затвердив розпорядок Хресних ходів у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії