111

Сьогодні 4 квітня 2013 року відбулось перше засідання робочої групи з розроблення проекту програми соціального партнерства на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 28 березня № 35, написав дуже-е-е солодко у Фейсбуці начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції області виконавчого апарату Тернопільської облради Назар Яворський.

Журналісти схильні вважати, що пану Назару було пороблено.
Були присутні 12 з 19 членів робочої групи.


Члени робочої групи обговорили проблемні питання та намітили шляхи їх вирішення. Приємно що є повне порозуміння всіх гілок влади та НУО. Окремі управління облдержадміністрації вже мають хороший досвід проектної діяльності. Це чи не вперше в Тернопільській області, коли є спільне бажання облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та громадських організацій працювати разом.
Так виглядає що почата справа приречена на успіх! )5 comments

 1. Кармелюк

  Пороблено журналістам “Про все”..

 2. Генк

  а що це за вірус вискакує у вас на сторінці? і як його відключити? де хрестик для відміни? адмін – лол!!!

 3. Генк

  Назар Яворський – порядний чоловік.

 4. Ірина

  В облраді багато працює порядних людей, но на мою думку під тиском виконуючого обовязки голови облради, вимушені працювати під його “СЦЕНАРІЄМ” і сидіти в дудочку сопіти. Шановні депутати – захістіть аптекоуправління (трудовий колетив і керівника) від – “КНЯЗЬКА _ТАРАШЕВСЬКОГО” інакше громадського спротиву (трудових колективів) як мінімум 3 колективів – не спинити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.