111

 

 Наближаються Великодні свята. Кожен бажає провести їх весело, цікаво, незабутньо. Для цього непотрібно їхати в далекі мандри, лише, разом із сім’єю прийти  до храмів міста Тернополя.

6 травня 2013 року на «Обливаний понеділок» у місті Тернополі пройде  щорічне Великоднє дійство «Зав’яжемо вінець!». Під час заходу для гостей та мешканців міста Тернополя будуть проводитися Великодні гаївки, веснянки та цікаві забави.

 Початок заходу «Зав’яжемо вінець!» о 14.00 біля Катедрального собору та біля основних духовних храмів міста Тернополя.

 О 16.00 від Катедрального собору вулицями міста Тернополя пройде традиційне великоднє дійство «Кривий танець» – гаївковий рух з живого ланцюга учасників свята. Планується що «Кривий танець» рухатиметься на Козацькій острів, що у парку Топільче.

         На головній дорозі до Козацького острівка буде встановлено святково ворота. Відвідувачі, які проходитимуть крізь святкову браму, будуть окроплені водою.

         Сам острів буде поділено на кілька майданчиків: дитячий, ігровий та майданчик парубоцьких розваг. Під час забавлянь у парку відбудеться традиційний конкурс «Ого! Товканка!» та інші цікаві конкурси та розважання.

         На острові діятиме Великодня ярмарка на якій буде представлено цікаві великодні ручні вироби.

 Близько 20.00 відбудеться Святковий молодіжний концерт. Завершиться захід святковою ватрою.

 

 

Прес-секретар ТОО ВМГО «Молода Просвіта»  – Моргун ОленаДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.