111

19 квітня, із другої спроби збаразькі депутати не зуміли ухвалити бюджет міста. Через відсутність кворуму не відбулася бюджетна сесія Збаразької міської ради, так як частина депутатів від “Партії регіонів”, “Батьківщини” і “Сильної України” відмовилися реєструватися для участі у роботі сесії. Мабуть, у Збаражі організувався світ ПРиБЮТ. 

“У січні цього року весь депутатський склад відмовився приймати запропонований кошторис міста ,так як районна рада не виділила коштів на захищені статті у повній мірі. Після багатьох акцій протесту нам вдалося добитися додаткового виділення на Збараж 300 тисяч гривень. Звичайно, це не достатня сума, але це значна перемога у відстоюванні інтересів громади Збаража”, – зазначає голова фракції ВО “Свобода” у Збаразькій міській раді Роман Напованець.

Сесію відклали на 22 квітня. Варто зазначити, що Збараж уже жив рік без бюджету на своє 800-ліття.

“Частина депутатів просто відмовилися брати участь у роботі сесії аргументуючи це тим, що з ними бюджет не обговорювали. Хоча проекти рішень були на руках у всіх ще від січня місяця. На бюджетній комісії були представники тих партії, які нібито не брали участь у обговоренні. Також не зрозуміла позиція деяких опозиційних партій, адже саме їхні депутати приймали разом із Партією регіонів районний бюджет в якому ігнорувалися всі проблеми Збаража. Потім “свободівці”, за підтримки народного депутата України Михайла Головка, добивалися додаткового виділення коштів на місто, а зараз вони заявляють, що такий бюджет не потрібний.” – додає Роман Напованець.

Збараж. Форум рідного міста9 comments

 1. Н.Петро

  То Свобода на чолі з нардепом і Ромчиком Напованцем так відствоювала інтереси громади, що в бюджеті міста передбачила на ремонт кабінетів горе-мера 155 тисяч гривень, на базар, на пам”ятники , а на людські будинки 200. Горе- “патріоти” ви знаєте, що таке бюджет??? Бездарі. Ото так вони вирішують проблеми Збаража.

 2. Патріот

  “У січні цього року весь депутатський склад відмовився приймати запропонований кошторис міста ”
  Не весь депутатський склад, а ці “продажні шкури”,які прийшли на “збіговисько” організоване Бочаровим 19.04.2013 р.
  Нормальні депутати були готові прийняти бюджет в січні.
  Що добився “господар” міста своїми маніпуляціями? Та нічого! Крім ще більшої зневаги до нього громади міста та нормальних депутатів.

  1. Петро

   Сьогодні 22.04.2013 р. “зграю запроданців” на чолі з Бочаровим і Дмитришином спонукала чергова невдача! Вони не зуміли “протягнути” свій бюджет.
   Хлопці! Пора думати про місто, а не про свої кишенні!

   1. Петро

    На “жаль” сьогодні 23.04.3013 р. засідання “зрадницької ради” знову не відбулося!
    Міша! Або мало платиш, або думай головою(хоча судячи з твоєї поведінки в тебе її немає).Не всі депутати продаються!
    Хлопці! Я ж говорив:пора думати про місто, а не про власні кишенні!
    PS. Сьогодні в Збараж якраз вчасно приїхав цирк.
    Хлопці! Дивіться щоб не було як в тому анекдоті:
    “ЦЫРК УЕХАЛ, А КЛОУНЫ ОСТАЛИСЬ”!

 3. Патріот

  Стаття взагалі не відповідає дійсності.В Збаразькій міській раді депутатів від ПР всьго 3 депутати з 36 плюс міський голова М.Бочаров(який висувався від ПР,потім став “Ударівцем”,а тепер “свободівцем”).
  п.Роман!Ці 4 депутати “свободівці”,які продалися Бочарову і хочуть “деребанити” міські гроші(через КП”Добробут”,який очолює помічник М.Головка і головний “свободівець” району Ю.Дмитришин),не є демократичною більшістю в Збаразькій МР.
  Бюджет міста буде прийнятий,не тоді коли захоче “Місько і КО”,а коли він пройде всі необхідні обговорення в комісіях МР.

 4. Тіна

  Романе а ви фарбований лис,то з дядьком рідним сварились бо підтримує мера,а тепер самі бігаєте кругом нього. А про які мітинги ви глаголите, зігнали комунальників та працівників садочків і пропіарились перед камерою.Бачили вашу ініціативність. Ви ще молодий, а полізли в політику нічого не знаючи….Свободівці- запроданці прислухайтесь до слів Наталі Манзюк і підтримайте дійсно тих депутатів які вболівають за місто. І не треба багато говорити,бо це ви не прийняли бюджет в січні,а тепер нібито вболіваєте за нього. Подивіться до чого ви разом з мером довели наше місто. Ганьба ….

  1. Патріот

   Просто Ромчик вже бачить себе в кріслі секретаря Ради, тому він так вилизує задницю Бочарову, а Юра Дмитришин вже бачить себе на посаді заступника голови. Хлопці! Міша “розведе вас як котенят”,тільки щоб залишитися на своєму “теплому” місці.
   СЛАВА УКРАЇНІ! свободівцям ГАНЬБА!

 5. Антон

  І для чого обманювати, що “Свобода” щось вибила на місто???

 6. Тіна

  Патріот ви помиляєтесь,Дмитришин бачить себе мером у майбутньому,а Бучарова мабуть планує бути його замом,такий тандем підходить їм обом,вони ж уже і кошти ділять для добробту разом щоб знати скільки кому потаде..А присмоктувачів у міській зраді побільшало.Шкода,що ми Збаражани чекаємо незнати чого……..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.