Збараж і далі без бюджету через ПРиБЮТ?

Поділитися

19 квітня, із другої спроби збаразькі депутати не зуміли ухвалити бюджет міста. Через відсутність кворуму не відбулася бюджетна сесія Збаразької міської ради, так як частина депутатів від “Партії регіонів”, “Батьківщини” і “Сильної України” відмовилися реєструватися для участі у роботі сесії. Мабуть, у Збаражі організувався світ ПРиБЮТ. 

“У січні цього року весь депутатський склад відмовився приймати запропонований кошторис міста ,так як районна рада не виділила коштів на захищені статті у повній мірі. Після багатьох акцій протесту нам вдалося добитися додаткового виділення на Збараж 300 тисяч гривень. Звичайно, це не достатня сума, але це значна перемога у відстоюванні інтересів громади Збаража”, – зазначає голова фракції ВО “Свобода” у Збаразькій міській раді Роман Напованець.

Сесію відклали на 22 квітня. Варто зазначити, що Збараж уже жив рік без бюджету на своє 800-ліття.

“Частина депутатів просто відмовилися брати участь у роботі сесії аргументуючи це тим, що з ними бюджет не обговорювали. Хоча проекти рішень були на руках у всіх ще від січня місяця. На бюджетній комісії були представники тих партії, які нібито не брали участь у обговоренні. Також не зрозуміла позиція деяких опозиційних партій, адже саме їхні депутати приймали разом із Партією регіонів районний бюджет в якому ігнорувалися всі проблеми Збаража. Потім “свободівці”, за підтримки народного депутата України Михайла Головка, добивалися додаткового виділення коштів на місто, а зараз вони заявляють, що такий бюджет не потрібний.” – додає Роман Напованець.

Збараж. Форум рідного міста

Екологічна загроза на річці Серет в селі Остріівець Теребовлянського району

Кулинарное шоу – это познавательная программа