19 квітня, із другої спроби збаразькі депутати не зуміли ухвалити бюджет міста. Через відсутність кворуму не відбулася бюджетна сесія Збаразької міської ради, так як частина депутатів від “Партії регіонів”, “Батьківщини” і “Сильної України” відмовилися реєструватися для участі у роботі сесії. Мабуть, у Збаражі організувався світ ПРиБЮТ. 

“У січні цього року весь депутатський склад відмовився приймати запропонований кошторис міста ,так як районна рада не виділила коштів на захищені статті у повній мірі. Після багатьох акцій протесту нам вдалося добитися додаткового виділення на Збараж 300 тисяч гривень. Звичайно, це не достатня сума, але це значна перемога у відстоюванні інтересів громади Збаража”, – зазначає голова фракції ВО “Свобода” у Збаразькій міській раді Роман Напованець.

Сесію відклали на 22 квітня. Варто зазначити, що Збараж уже жив рік без бюджету на своє 800-ліття.

“Частина депутатів просто відмовилися брати участь у роботі сесії аргументуючи це тим, що з ними бюджет не обговорювали. Хоча проекти рішень були на руках у всіх ще від січня місяця. На бюджетній комісії були представники тих партії, які нібито не брали участь у обговоренні. Також не зрозуміла позиція деяких опозиційних партій, адже саме їхні депутати приймали разом із Партією регіонів районний бюджет в якому ігнорувалися всі проблеми Збаража. Потім “свободівці”, за підтримки народного депутата України Михайла Головка, добивалися додаткового виділення коштів на місто, а зараз вони заявляють, що такий бюджет не потрібний.” – додає Роман Напованець.

Збараж. Форум рідного міста

9 comments

 1. Н.Петро

  То Свобода на чолі з нардепом і Ромчиком Напованцем так відствоювала інтереси громади, що в бюджеті міста передбачила на ремонт кабінетів горе-мера 155 тисяч гривень, на базар, на пам”ятники , а на людські будинки 200. Горе- “патріоти” ви знаєте, що таке бюджет??? Бездарі. Ото так вони вирішують проблеми Збаража.

 2. Патріот

  “У січні цього року весь депутатський склад відмовився приймати запропонований кошторис міста ”
  Не весь депутатський склад, а ці “продажні шкури”,які прийшли на “збіговисько” організоване Бочаровим 19.04.2013 р.
  Нормальні депутати були готові прийняти бюджет в січні.
  Що добився “господар” міста своїми маніпуляціями? Та нічого! Крім ще більшої зневаги до нього громади міста та нормальних депутатів.

  1. Петро

   Сьогодні 22.04.2013 р. “зграю запроданців” на чолі з Бочаровим і Дмитришином спонукала чергова невдача! Вони не зуміли “протягнути” свій бюджет.
   Хлопці! Пора думати про місто, а не про свої кишенні!

   1. Петро

    На “жаль” сьогодні 23.04.3013 р. засідання “зрадницької ради” знову не відбулося!
    Міша! Або мало платиш, або думай головою(хоча судячи з твоєї поведінки в тебе її немає).Не всі депутати продаються!
    Хлопці! Я ж говорив:пора думати про місто, а не про власні кишенні!
    PS. Сьогодні в Збараж якраз вчасно приїхав цирк.
    Хлопці! Дивіться щоб не було як в тому анекдоті:
    “ЦЫРК УЕХАЛ, А КЛОУНЫ ОСТАЛИСЬ”!

 3. Патріот

  Стаття взагалі не відповідає дійсності.В Збаразькій міській раді депутатів від ПР всьго 3 депутати з 36 плюс міський голова М.Бочаров(який висувався від ПР,потім став “Ударівцем”,а тепер “свободівцем”).
  п.Роман!Ці 4 депутати “свободівці”,які продалися Бочарову і хочуть “деребанити” міські гроші(через КП”Добробут”,який очолює помічник М.Головка і головний “свободівець” району Ю.Дмитришин),не є демократичною більшістю в Збаразькій МР.
  Бюджет міста буде прийнятий,не тоді коли захоче “Місько і КО”,а коли він пройде всі необхідні обговорення в комісіях МР.

 4. Тіна

  Романе а ви фарбований лис,то з дядьком рідним сварились бо підтримує мера,а тепер самі бігаєте кругом нього. А про які мітинги ви глаголите, зігнали комунальників та працівників садочків і пропіарились перед камерою.Бачили вашу ініціативність. Ви ще молодий, а полізли в політику нічого не знаючи….Свободівці- запроданці прислухайтесь до слів Наталі Манзюк і підтримайте дійсно тих депутатів які вболівають за місто. І не треба багато говорити,бо це ви не прийняли бюджет в січні,а тепер нібито вболіваєте за нього. Подивіться до чого ви разом з мером довели наше місто. Ганьба ….

  1. Патріот

   Просто Ромчик вже бачить себе в кріслі секретаря Ради, тому він так вилизує задницю Бочарову, а Юра Дмитришин вже бачить себе на посаді заступника голови. Хлопці! Міша “розведе вас як котенят”,тільки щоб залишитися на своєму “теплому” місці.
   СЛАВА УКРАЇНІ! свободівцям ГАНЬБА!

 5. Антон

  І для чого обманювати, що “Свобода” щось вибила на місто???

 6. Тіна

  Патріот ви помиляєтесь,Дмитришин бачить себе мером у майбутньому,а Бучарова мабуть планує бути його замом,такий тандем підходить їм обом,вони ж уже і кошти ділять для добробту разом щоб знати скільки кому потаде..А присмоктувачів у міській зраді побільшало.Шкода,що ми Збаражани чекаємо незнати чого……..

Напишіть відгук