111

23 травня 2013 року у відділенні антимонопольного комітету Тернопільщини відбулося засідання круглого столу на тему: «Врегулювання проблемних питань пов’язаних з наданням послуг централізованого водовідведення в смт.Велика Березовиця»
Захід відбувся за ініціативи та під головуванням голови Відділення Курницького І.І. та за участю заступника міського голови м.Тернополя Стемковського В.В., головного спеціаліста відділу тарифоутворення Тернопільської обласної державної адміністрації Козерог Н.Й., селищного голови смт. Велика Березовиця Калинка М.І., депутата Тернопільської районної ради Лихий Б.П., депутата – голову постійної комісії з питань ЖКГ та благоустрою Великоберезовицької селищної ради Крутиголова В.П., директора КП «Тернопільводоканал» Кузьми В.А., директора КП «Аква-Сервіс» Нетребського Б.В. Крім того, участь у засіданні взяли представники засобів масової інформації- журналісти газети «Свобода» та «Подільське слово».
За словами Курницького І.І. проведення даного круглого столу зумовлено надходженнями до територіального відділення ряду звернень:
– Прокуратури Тернопільської області;
– Головного управління економіки Тернопільської обласної державної адміністрації;
– депутата, голови постійної комісії з питань ЖКГ та благоустрою Великоберезовицької селищної ради Крутиголова В.П.
За результатами засідання круглого столу учасники намітити шляхи врегулювання проблемних питань, пов’язаних з централізованим водовідведенням в смт.Велика Березовиця, зокрема рекомендували:
1. КП «Тернопільводокал» звернутись з листом в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення для КП «Аква-Сервіс» в розрізі груп споживачів.
2. КП «Аква –Сервіс» подати на розляд у Великоберезовицьку селищну раду пакет документів щодо економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
3. Селищному голові смт.Велика Березовиця в місячний термін провести засідання виконавчого комітету щодо прийняття проекту рішення «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП «Аква-Сервіс» Великоберезовицької селищної ради.
Як зазначив Курницький І.І. забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, захист прав та інтересів суб’єктів господарювання і споживачів на соціально важливих ринках, зокрема, на ринках житлово-комунальних послуг, складовою якого є послуги з централізованого водопостачання та водовідведення є одним з пріоритетних напрямів діяльності Антимонопольного комітету України.

2 comments

  1. Марія

    ПОРА було цей “ШОРОХ НАВЕСТИ” РАНІШЕ! Місцева влада на чолі з Калинкою довела до того, що комунальне підприємство має борг перед “Тернопільводоканалом” більше чим 250 тисяч гривень! Комунальне підприємство ще досі НЕ РОЗРОБИЛО тарифів на послуги з води і водовідведення! – тому і влізли в БОРГИ, які Калинка – через своюбезгосподарність – хоче перекласти на плечі людей! Так селищний голова ДІЄ В ІНТЕРЕСАХ ГРОМАДИ!

  2. РОМАН

    Чи виконані ПОРАДИ голови Антимонопольного???? Відповідь: Ні. Директор В.Кузьма , по слухах, ніби звернувся до Нацкомісії ( в липні аж), аква-сервіс всі повтікали ( типу “розрахувались”), а селищний голова…теж “хворіє”….В.О. голови пропихають тарифи то на виконком, то на сесію – а наступного дня відміняють , бо Комісія пропонує такий тариф, ЯКИЙ ….ЇМ НЕ ПІДХОДИТЬ. 305 тисяч боргу КП хотіли покласти на плечі громади – завдяки певним депутатам винесли рішення БОРГ СПЛАТИТИ з бюджету селищної ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.