111

Результати ревізії Тернопільського районного територіального медичного об’єднання

Ревізія, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області, у Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні (далі – ТРТМО) виявила порушення фінансової дисципліни на загальну суму більше одного мільйона гривень.
Левова частка збитків, яких зазнало ТРТМО, а це більше 102 тис. грн, виникла внаслідок того, що за рахунок коштів загального фонду кошторису, а не спеціального, здійснювало оплату комунальних послуг, що були спожиті орендарями. Під час ревізії завдані збитки були відшкодовані шляхом перерахування коштів із спеціального реєстраційного рахунку в дохід районного бюджету.
Ще одне порушення, встановлене фінансовими інспекторами, пов’язане з завищенням вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що спричинило втрати більше 23 тис. грн.
Також інспекторами встановлено, що при розрахунку загальновиробничих витрат в актах виконаних робіт зайво включено ще 34 тис. грн. Порушення усунуті шляхом повернення підрядником коштів на реєстраційні рахунки ТРТМО.
Ревізією також було виявлено такі порушення як завищення посадових окладів, незаконні надбавки, оплату праці сумісникам за фактично невідпрацьований час, неправомірне нарахування індексації. Загалом ревізією встановлено зайві виплати заробітної плати та зайві відрахування до державних цільових фондів на суму майже 42 тис. грн.
Під час ревізії вищевказані порушення усунуті, зайво нараховані суми зарплати повернені працівниками та перераховані в дохід районного бюджету.
Крім цього, інспекторами встановлено порушення повязане з недотриманням законодавства про закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти. Мова йде про те що без проведення процедур закупівлі було проведено оплату послуг з поточного ремонту приміщень на суму майже 870 тис. грн.
За наслідками ревізії на 19 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Головному лікарю направлені обов’язкові вимоги щодо повного усунення виявлених порушень.
Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Тернопільського району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.