111

 

Заступник голови Тернопільської обласної громадської організації Микола Гринчук став чемпіоном України з фрі-файту. Тепер він має змогу позмагатися за чемпіонський титул на світовому рівні, який відбудеться влітку у Португалії

Загалом, команда Тернопільської області з фрі-файту здобула одразу дев’ять нагород чемпіонату України серед дорослих та молоді, який відбувся у Ірпіні Київської області. У доробку наших бійців одразу п’ять золотих медалей. В одному з фіналів зійшлося одразу два наших земляки.

У загальному заліку збірна Тернопілля посіла друге місце, поступившись лише полтавським фрі-файтистам.

Микола Гринчук здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 74 кілограмів серед дорослих. У вирішальній сутичці задушливим прийомом переміг бійця одного зі спецпідрозділів міліції. На цьому чемпіонаті Гринчук здобув звання «Майстра спорту України».

«Це був один із найцікавіших і найпредставницькіших чемпіонатів України, – розповів Микола Гринчук. – Свої команди виставили 17 областей. Загалом більше півтори сотні бійців. У мене були доволі непрості бої. Та у всіх виходив переможцем. У фіналі вже у першому раунді здолав свого суперника».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.