111

Дорогі іномарки чиновників 9 травня охороняла рота правоохоронців. Тернополян аж трафляє від цих брехливих злодіїв при владі

Після завершення святкування 9 травня у файному місті губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян витратив лише кілька секунд на кожного ветерана. Старенькі, напевно, навіть не зрозуміли, що від них хотіли. Перецілувавшись за татаро-монгольським звичаєм, мужики-чиновники полізли до своїх “членовозів”.
 

Хвилин 10 "кудкудакав"-звітував столичному начальству Валентин Хоптян про свято 9 травня у Тернополі

"Членовоз" одного із тернопільських "напів бога"

"Джипара" Валентина Хоптяна. Навіть його прес-секретар не знав 9 травня, що це нове авто голови облдержадміністрації

Звітувати про 9 травня до столиці Хоптян втік аж на другий бік вулиці...

Афганці в шоці від побаченого Хоптяна чи почутого звіту губернатора?

"Шапокляк" і Хоптян: знайдіть різницю у промовах.

Звіт Хоптяна про 9 травня до столиці: Всё хорошо, прекрасная маркиза, Дела идут и жизнь легка, Ни одного печального сюрприза, За исключением пустяка...

Т. Г. Шевченко «Сон» (1844): Отечество так любить, так за ним бідкує, так із його, сердешного, кров, як воду, точить!.. А братія мовчить собі, витріщивши очі!

Головна машина Тернопільщини. Принаймні, 9 травня. Хто його знає на скільки машин награбастав "чемеровецький"?

Новий джип губернатора Валентина Хоптяна4 comments

 1. NIK

  Так недавно і Кайда плакався що в нього тільки маленький Субару, як у Хоптяна… А автор статті не розбирається в автомобілях, як і того що ці авта спеціально для електорату.

 2. володимир

  ну чолу паскуднi хахли хочуть щоб губернатор iздив на фiрi??????????????

  1. Це - я

   Вован, ти – паскуда, мудак і кацапський блазень! Святий Володимир тебе, за твої тупорилі висловлювання, прокляв і прописав у пеклі навічно. А такому голові ОДА (а не губернаторові) їздити автозаком, у задньому відділенні.

 3. володимир

  це-я. володимир святий що мав то не просрав. а ти глупий хохол пiддався свободовским провокаторам i све просереш, капут Украiнi. капут янухам i тягнижопам, Тепер вам потрiбний фюрер на мерсi а ви будете падати ему в ноги. не треба кацапам лизати , будете лизати солодкi дупи европейцям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.