111

 День підняття усього чесного українського народу супроти свавілля влади. Тисячі свідомих українців разом із очільниками опозиції прийдуть попід стіни Адміністрації Президента, аби не окремо, як раніше, а разом висловити свій спротив чинному режиму.

Підозрюю, що влада уже приготувалась до людського волевиявлення та через представників правоохоронних органів та спеціально підготованих найманців намагатиметься чинити провокації та пропустити якнайменшу кількість українців із різних регіонів нашої Батьківщини на великий марш протесту. Втім, переконаний, ніколи зграйка злодіїв та в’язнів не зможе перемогти цілісінький народ, втомлений наругою, що чинять йому впродовж останніх років!

Сьогодні ми повинні бути в Києві, аби наголосити, що не відступимо, аби в серцях узурпаторів прокинувся страх до великої люті народу, до його сили та можливостей. Слава Україні!1 comment

  1. Це - я

    Гряде великий марш протесту під стінами Тернопільської міської ради!
    Незабаром у серцях тернопільських узурпаторів та пройдисвітів затріпоче страх до великої люті народу, до його сили та можливостей.
    Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.