111

На чужі гроші розкошував майже тиждень.

Повідомлення про грабунок надійшло до працівників Бучацького райвідділу міліції від сусідки потерпілої. Жінка розповіла, що невідомий, застосувавши фізичну силу, напав на 68-річну односельчанку та відібрав у неї п’ять тисяч гривень. Правоохоронці одразу ж взялися за розслідування і невдовзі стали відомі усі деталі злочину.

Як з’ясувалося, кривдником бабусі виявився товариш її внука. Хлопці разом навчаються. Тож одного дня 15-річний житель Чортківського району без запрошення завітав у гості до друга, який мешкає у селі Озеряни Бучацького району. Того дома не виявилося. Натомість в помешканні була бабуся, вона й впустила юнака до хати. А той за гостинність відплатив жорстокістю. Спокуса розбагатіти переважила над здоровим глуздом. З погрозами та кулаками почав вимагати у пенсіонерки гроші. Силоміць зловмиснику вдалося відібрати у своєї жертви п’ять тисяч гривень.

Чужі гроші витратив на одяг та розваги. Коли хлопця розшукали працівники міліції у його кишенях було порожньо.

Неповнолітній у всьому зізнався. За вчинене йому доведеться понести покарання згідно статті 186 частина 2 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо обрання відносно нього міри запобіжного заходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.