111

Сьогодні у Тернополі інтелігенція ходить під враженнями: тернопільський облдрамтеатр перетворився на… дешевий ринок з “тряпками”.

-Проходила сьогодні біля театру, – розповіла “ПРО ВСЕ” інтелігентний науковець. Дивлюсь, біля театру якась куля. Подумала, що там  нова дитяча забава, аж придивившись, зрозуміла, що це реклама. І якби рекламували щось путнє – а це ж в театрі, в головному мистецькому храмі Тернопільщини, відкрили торговицю. Де ж це таке бачене?!  Ще б там щось продавали нормальне… А то один непотріб, який на кожному кроці в Тернополі.

7 comments

 1. Олександр

  Соромно про таке чути. Невже театру не прожити без цього?

 2. Сами

  Неужели у некоторых людей не осталось ничего человеческого,неужели нет ничего Святого???!!! Кому могло прийти в голову так дерзко,не боясь Б-га,надсмеяться над святыней культуры???!!! Неужели и на самом деле происходит такая деградация ума???!!! А где же власти Тернополя??? А может быть это всё происходит с подачи главных мужей города! Стыд и позор людям,которые перестали быть людьми!

 3. Олександр

  Соромно про таке читати. Невже театру не прожити без цього?

 4. Актор

  ВисокоПоважна Публіка! Шановний Глядач!
  Ми разом з Вами раділи і плакали в цьому театрі, виростали і ростили своїх дітей. А сьогодні я йду на роботу як на базар. А ввечері щоб Ви попали на перегляд вистави ви вимушені пройти поміж прилавки щоб попасти в свою ложу для перегляду. Закликаю до спільної дії, принципово не купувати в цій установі жодного товару. Коли взагалі небуде виручки, і не відбиті гроші які роздеребанили певні особи по кешенях, тоді по єтапу буде переданно що в театрі “БАЗАРА НЕТ”.

 5. Небайдужі мешканці

  Дорогі Тернополяни!
  Невже Вам байдуже, що відбувається у нашо файному місті. Очевидячки нищать і оскверняють єдину святиню культури – обласний драматичний театр. Центр культури перетворили на базар. Нащо дивляться мужновладці області? Невже не можна зберегти і утримати єдиний театр для майбутньоно покоління? Наші діти і онуки нам цього не простять. Базарів в Тернополі достатньо! Люди!Ннебудьте байдужими та черствими до вандалізму, що твориться!!! Нашу духовність та культуру не нищить “москаль”, а ми самі!!!!!!

 6. Юрій

  Я, звісно не за базар в театрі. Це неподобство, але….. Театру потрібно платити за комунпослуги, зарплату, капремонт…… Звідки, скажіть, будь-ласка за відсутності держфінансування? Популярність театру визначає інтелектуальний рівень мас, якого немає. Це поняття на сьогодні нівельоване. Маєм що маєм, як казав Кучма.

  1. м

   Театр-це бюджетна організація і за комунальні послуги не повинен платити театр зі своєї кишені,для того є гарантовані статті ,які прописані в законом. Зарплату отримують з бюджету. А зароблені гроші від вистав повинні іти на нові постановки,премії,добові,поїздки колективу на фестивалі (навіть закордонні ,а не тільки до Коломиї)…і т.д. Тернопільський театр-єдиний в Україні ,який сам розраховується за ком.послуги!!! А чому? Тому ,що не має керівника ,який може сказати слово в супереч місцевій владі,а є Боря Репка,який буде робити все проти колективу ,проти театру,проти мистецтва(та він і далека людина від театру),якому не притаманне поняття,совісті ,честі ,людяності,бо головне його бажання залишитись в.о.директора,як найдовше.А можливо ще й вислужиться до посади директора,не дай Бог!!! А саме страшне ,що з цим базаром в театрі ,погоджується художнє керівництво театру-головний режисер,режисер-постановник…всі говорять за кулісами,всі обурюються,але ніхто з них не може поставити Борю на місце,бо Боря всім “довіряє”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.