111

Міський голова Збаража Бочаров

Виконуюча обов’язки міського голови Збаража Оксана Пелех повідомила:”УРА!!! Нарешті у Збаразькій міській раді включили світло. Три з половиною місяці ми мучились із генератором. Щодня здавали власні кошти на бензин.Він гуркотів і стояв такий сморід, що не можливо було працювати, а до кінця робочого дня у всіх боліли голови від шуму. І все це наслідки “господарювання” нашого МЕРа. Добре що він десь зник. Хай би вже й не вертався.Без його участі питання вирішуються набагато швидше і краще.”.

Як відомо, проти міського голови Збаража правоохоронці мають намір притягнути пана Бочарова до відповідальності.

– Складено два протоколи по корупції і матеріали передані до суду, але суд ніяк не може відбутися,- розповіли “ПРО ВСЕ” збаразькі правоохоронці. Але спочатку адвокат запросив матеріали на ознайомлення, хоч там всього чотири листочки. Потім мер Збаража “зліг” у Тернопільську обласну лікарню у відділення стоматології! Ніби у Збаражі стоматологи погані. Тільки вийшов на роботу – 22 травня, як його одразу попросили до суду. Знову відмив адвокат, сказавши, що пізно його повідомили. З тих пір мера Збаража ніхто не бачив.

6 comments

 1. людина

  він людина не передбачувана,як зник так нажаль може і вигулькнути,а може вирішив піти по англійські не прощаючись……

 2. кріт

  Ну то чорт конкретний.Колишній мент.А вони всі по фазі звихнуті.Слухав пару раз його виступи і тепер вже в цирку не сміюся.

 3. Петро

  Міша! На кого ти покинув своїх “діточок” зі свободи? Невже тобі їх не шкода?

 4. Іван

  Раніше Теребовлею керував нічим не мудріший Шабат І.М. і добився ш а л е н и х успіхів.Ледве здихались такого п р о ф е с і о н а л а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.