111

 

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі про обвинувачення 3-ох членів організованої групи, які вчиняли корисливі злочини в сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

 

Обставини справи:

З весни 2011 року 26-річний житель Тернополя організував придбання, зберігання, перевезення та збут особливо небезпечного наркотичного засобу – бупренорфіну та залучив до такої діяльності двох своїх знайомих. 

Організатор налагодив міжнародний канал постачання наркотичного засобу з міста Парижу Республіки Франція.

Придбаний бупренорфін зловмисники реалізовували наркозалежним особам міста Тернополя та одного з міст Харківської області. Правоохоронці задокументували близько сотні фактів збуту наркотику.

За вчинення корисливих злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів вироком Тернопільського міськрайонного суду наркоторговців засуджено до реального позбавлення волі з конфіскацією майна. 

 

Додатково:

Не погоджуючись з вироком суду, засуджені оскаржили його в апеляційному порядку.

Апеляційним судом Тернопільської області учасникам організованої групи залишена реальна міра покарання. Організатору призначено 5 років позбавлення волі, а іншим злочинцям – різні терміни ув’язнення в залежності від тяжкості скоєного.

 

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської областіДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.